ГоловнаБлогиВишуканий інтер'єр - блог компанії Декор центр ► Декоративна штукатурка
знайти

Декоративна штукатурка


Коли набридли звичні шпалери, стіни обкладені керамічною плиткою чи пофарбовані фарбою, коли хочеться змінити цю сіру буденність на святковість і неповторність, коли розумієш: треба все це міняти! Ідеальним рішенням в такому випадку стає – декоративна штукатурка.

Що ж це таке і з чим його їдять? Значить почнемо, декоративна штукатурка - це натуральний, гіппоалергенний матеріал, як правило, зроблений на основі натуральних волокон і мінеральних наповнювачів. Декоративна штукатурка володіє антибактеріальними властивостями, високим ступенем паронепроникності і відмінними світловідбиваючими характеристиками; вона дозволяє створювати текстури з плавними кольоровими переходами. Це один із самих вишуканих і практичних матеріалів для внутрішніх оформлень стін і фасадів будівель. До того ж вона відзначається своєю міцністю і довговічністю, витримує різкі перепади температур і навіть відкритий вогонь.

Відомо, що звичайна штукатурка з часом покривається тріщинами, втрачає яскравість і вицвітає. Використовуючи для оформлення свого будинку декоративну штукатурку, ви забудете про подібні неприємності, оскільки вона не змінюється з плином часу, а також чудово піддається очищенню. А ось ще один аргумент-який зможе допомогти Вам зробити вибір саме на користь декоративної штукатурки. Особливий склад декоративної штукатурки не закупорює намертво стіни, він дозволяє частинкам повітря і пари проникати крізь неї, завдяки цьому ваше приміщення буде "дихати". Ви перестанете боятись появи грибка, який поселяється на сирих стінах. І, на кінець, що не менш є важливо: декоративна штукатурка є екологічно чистим покриттям, в її склад не входять хімічні добавки, що випаровуючись можуть позначитись на здоров'ї господарів дому.

Більшість з нас хочуть бачити в своєму будинку якийсь особливий свій стиль, щоб бути ексклюзивними і неповторними. Декоративна штукатурка - це саме те, що потрібно. Шпалери одного і того ж самого виду можуть придбати сотні людей і мати один і той самий колір та узор. Декоративна штукатурка – це завжди витончено і ексклюзивно, адже повторити "малюнок" неможливо, навіть при великому бажанні; навіть якщо використати один і той самий вид штукатурки та однакові інструменти, в результаті ви отримаєте два зовсім різних інтер’єри. В загальному ж, завдячуючи існуючим фактурам і широкій гамі кольорів декоративних штукатурок, ви можете створювати дійсно унікальні інтер’єри. Стіни на які нанесена декоративна штукатурка можуть відтворити ефект потертого каменю чи потрісканого фарфору, імітувати середземноморський стиль або фактуру стін селянського будиночку, зробити тверду і холодну стіну бархатною та теплою. В результаті виходить витвір мистецтва, це швидше робота художника, ніж маляра. Ви також можете візуально розширити чи звузити приміщення, саме ви задаєте стиль і характер інтер'єрові, експериментуючи з кольором та фактурою, ви можете створити строгий кабінет чи комфортну вітальню, нанести на стіну картину, панно чи покрити різноманітними малюнками, задаючи кімнаті робочий настрій чи створивши атмосферу непримушеності або відпочинку. Врахувавши, що вона утилітарна, практична, надійна, не вицвітає, володіє великою механічною стійкістю і довговічністю, ви будете задоволені. Чи не найголовніша перевага декоративної фактурної штукатурки заклечається в тому, що нанести її можна практично на будь яку поверхню, вона не лише наділить її необхідним виглядом, але й приховає всі вади поверхні, аж до невеликих горбиків та ям.

Категорія: Декоративні та оздоблювальні матеріали
Теги: декоративна штукатурка
Опубліковано: 2010.06.04 14:51
Відредаговано: 2010.06.04 21:43

Коментарі:


2014-10-17 07:37:04 Анонімний коментар
Tip top stfuf. I'll expect more now.
Відповісти

2015-11-13 01:13:19 Анонімний коментар
THX that's a great anrwes!
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)