ГоловнаБлогиBosch - блог компанії Бош-тепло ► Альтернативні джерела - продовження. Bosch
знайти

Альтернативні джерела - продовження. Bosch


твердопаливний котелВітаю усіх читачів і відразу не відходячи від теми хочу продовжити свою попередню статтю про альтернативні джерела опалення, вчасності про сучасні твердопаливні та електрокотли .

Давайте зупинимось на питанні підбору твердопаливного та електрокотла. Розпочнемо з першого. Першим питанням, яке Ви маєте собі задати при підборі твердопаливного котла, - це вид палива, що найбільше доступний для Вас. Мається на увазі не лише його ціна! Варто не забувати про його постачання, походження і звичайно якість. Але не менш важливим питанням звичайно залишається ціна самого котла, а також його призначення.

Зовсім не смішно було б встановити котел на пелетах, які потрібно привезти за тридев'ять земель, чи фабрика виробництва яких закрилась, так і не набравши нормального оберту і через деякий час палити в ньому лише сміття. Ви повинні розуміти, що не варто прив'язувати себе до певного виду палива. Звичайно, найкращий варіант – це придбати "універсальний" котел, в якому можна палити як кажуть "мох і болото". Котли з механічними регуляторами тяги, на мою думку, на багато поступаються котлам, що мають електронні блоки керування, вентилятори тощо. Адже процес горіння твердого палива сам по собі є дуже інертним, тому при умові природної тяги, розгорання та ріст температури відбувається значно довше ніж якби дув вентилятор.

Категорія: системи опалення
Теги: альтернативні джерела, Bosch, системи опалення, монтаж систем опалення
Опубліковано: 2010.06.11 13:56
Відредаговано: 2010.06.11 14:01

Коментарі:


2015-11-13 02:00:47 Анонімний коментар
Time to face the music armed with this great inmnofatior.
Відповісти

2017-07-03 15:42:08 Анонімний коментар
Продаю:Рубанi дрова твердих порiд,Торфобрикет. Доставка Луцьк та обл. Тел:0501094084 drova-plus.io.ua
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)