ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► На Волині розпочинається реєстрація скутерів
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

На Волині розпочинається реєстрація скутерів


15 червня в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Волині розпочнеться прийом заяв від громадян , щодо реєстрації мопедів (скутерів).

Так, під час реєстрації мопедів передбачається видача тимчасових реєстраційних талонів на паперовій основі, які в 5 разів дешевші за пластикове свідоцтво про реєстрацію. При цьому строк дії таких талонів не встановлюється. Вартість реєстрації мопедів складається з тимчасового реєстраційного талону (45 грн.), номерного знаку вартість якого становить 23 грн. 25 коп., послуг за огляд транспортного засобу (11 грн.) та оформлення реєстраційних документів (15 грн.). перевірка транспортного засобу на рахунок викрадення (база даних –УГОН- 49 грн.) Для мопедів розроблено окремий тип номерних знаків. Загальна сума реєстрації мопеда складає 143,25грн.

Право на керування мопедами (категорія „A1”) може бути надано особам, які досягли 16-річного віку.

Порядок отримання посвідчень водія, у тому числі категорії „А1”, регламентується Положенням про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 511).

У зазначеному Положенні передбачено спрощення процедури отримання посвідчення водія категорії „А1”. Так, п. 27 Положення передбачає умови автоматичного відкриття категорії „А1” особам, які до набрання чинності Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” мали посвідчення водія категорії „А”.

Крім цього, п. 28 Положення передбачено, що відкриття категорії „А1” особам, які мають посвідчення водія інших категорій, проводиться за умови проходження двадцятигодинних курсів навчання керуванню на мопеді в закладах з підготовки водіїв, підтвердження керування транспортним засобом протягом останніх 12 місяців за однією з відкритих категорій та складання лише практичного іспиту з керування.

УДАІ УМВС

Категорія: ДАІ
Теги: УДАІ УМВС, ДАІ на волині, даі луцьк, реєстрація скутерів
Опубліковано: 2010.06.15 15:05


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)