ГоловнаБлогиВік-Експо інформує - блог компанії "Автоград" автоцентр ► Сконструюй авто своєї мрії
знайти

Сконструюй авто своєї мрії


Рівненський холдинг «АВТОГРАД» з радістю презентує вам новий проект, який ми розробили, щоб перетворити для кожного з вас простий процес придбання стандартної машини в унікальний процес створення свого авто. Такого авто, яке буде максимально відповідати вашим уявленням і смакам.

авто, автоград нове авто купити

Тепер, завдяки нашій домовленості з виробниками брендів Honda, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault та Fiat, в нас є можливість запропонувати вам на вибір десятки варіантів базових версій авто і майже сто додаткових опцій.

автоград

Справа не лише в кольорі кузова чи потужності двигуна. Наприклад, шкіряне кермо зазвичай пропонують тільки в комплектації «люкс», а насправді воно подобається майже всім чоловікам.

Тепер завдяки програмі «Сконструюй авто своєї мрії» таке кермо може поставити собі кожен. Часто клієнти замовляють додаткові подушки безпеки, особливо якщо знають, що на задньому сидінні буде їхати дитина. Адже ніхто не байдужий до безпеки власних дітей. Зрозуміло, що оздоблення салону важливо обговорити з родиною і насамперед з жінкою.

Основні переваги програми «Сконструюй авто своєї мрії»
1. Ви отримуєте саме таку машину, яку хочете, яка цілком вам подобається і підходить.
2. Ваші побажання втілюються безпосередньо на заводі виробника, а це дає фабричну якість і офіційні гарантії.
3. Вдосконалення і опції зроблені під час покупки коштують в середньому дешевше, ніж ті покращення, які ми зазвичай робимо пізніше, під час експлуатації авто.
4. Ви можете внести лише 10% вартості, щоб машину, сконструйовану вами, почали збирати на заводі виробника та отримати подарунок
5. Ви можете отримати додаткову знижку в 1-2 відсотки, якщо внесете відповідно половину або повну вартість авто.
6. Ви підписуєте угоду, яка гарантує створення і поставку вашого авто не пізніше, ніж за 65 робочих днів, але зазвичай це робиться швидше.
Приведіть в Автоград на Пухова,85 дружину, родину та друзів, отримайте консультації і довідкові матеріали і створіть авто «під себе», не таке як в усіх!

Це можна зробити вже зараз, прямо сьогодні!

Категорія: Авто
Теги: Honda, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault, Fiat, автоград
Опубліковано: 2010.08.10 11:39


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)