ГоловнаБлогиУРП "Собор" об'єднує зусильля ► УРП "Собор" об'єднує зусильля
знайти

УРП "Собор" об'єднує зусильля


7 вересня відбулося засідання Луцької міської організації Української Республіканської Партії «Собор». Голова міської організації Сергій Прокоп’юк доповів присутнім про передвиборчу політичну ситуацію в Луцьку, про діяльність партії та готовність осередку до участі у місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня цього року.

На засіданні очільники політичної сили вирішили активно прийняти участь у майбутніх виборах у Луцьку. У зв’язку зі зміною законодавства про місцеві вибори, партія іде на політичні перегони самостійно.

Представнику Проводу Луцької МО УРП «Собор» Віктору Грисюку керівництво партії дало завдання опрацювати список найбільш гідних кандидатів, що можуть бути представниками громади на місцевому рівні серед членів партії. Відібрані громадяни можуть стати кандидатами від даної політичної сили на виборах до Луцької міської ради, як представники партії так і як позапартійні.

На думку представників політичної організації новий закон про місцеві вибори обмежує право громадян на самостійне висунення. Проте позиція УРП «Собор» полягає у можливості рівного права громадян на балотування до органів місцевого самоврядування незалежно від партійної приналежності. «Саме громада, а не партійні лідери, повинна вирішувати хто більш гідний виражати її інтереси у владі», - вважають представники «Собору». Щоб визначити кого дана політична сила буде висувати або підтримувати на виборах Луцького міського голови, серед членів партії буде проведено анонімне опитування.

Голові міської організації УРП «Собор» Сергію Прокоп’юку рада партії доручив провести переговори з політичними партіями правого ідеологічного спрямування, такими як НРУ, УНП, Свобода. Результатом цих переговорів повинно стати узгодження найдостойніших кандидатів на вибори до місцевої ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах, а також спільна позиція щодо недопущенню фальсифікацій результатів виборів та протидії використанню адміністративного ресурсу влади. «Адже тільки спільним зусиллями ми зможемо привести до влади найкращих та захистити волевиявлення громадян», - вважають учасники партії.

Категорія: Політика
Теги: Луцьк, Собор, УРП Собор, "Собор", політика, вибори, передвиборча діяльність
Опубліковано: 2010.09.07 13:00
Відредаговано: 2010.09.07 13:12


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)