ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Про мрії та сенс життя - Андрій Бойко
знайти

Про мрії та сенс життя - Андрій Бойко


Андрій БойкоПрирода – джерело життя людини, джерело мудрості та краси. Але у вирі повсякденності ми забуваємо про світ, який нас оточує, не помічаємо і не цінуємо його багатства та різнобарв`я. Та саме гармонійне єднання з цим світом благотворно впливає на наше життя, допомагаючи відродити самобутність та істинну місію людини на землі. Про зв’язок з природою, здійснення мрій, технічний прогрес, про культуру харчування та багато чого іншого ми розмовляли з керівником еко-курорту “Ізкі”.

Три роки тому Андрій Бойко, бізнесмен-ентузіаст, разом з командою однодумців створив серед мальовничого закарпатського ландшафту поблизу містечка Міжгір`я еко-курорт з метою пропаганди екологічного релаксивного відпочинку, сімейних цінностей, охорони природи, а також привернення уваги до необхідності відновлення зв’язку між людиною і природою. Заснований в одному з найбільш екологічно чистих куточків України, еко-курорт виправдовує свою назву, запрошуючи у подорож місцями незайманої природи з метою дати уявлення про природні і культурно-етнографічні особливості Закарпаття. При цьому не порушується цілісність екосистем і створюються такі економічні умови, за яких охорона природи і її ресурсів стає вигідною і для місцевого населення, адже еко-курорт «Ізкі» забезпечує його не тільки робочими місцями, але й надає змогу розвивати місцеві промисли – бджільництво, вівчарство, ремесла. Це такий рідкісний для нашого часу приклад, коли людина не на словах, а на ділі так любить і відроджує свою Батьківщину.

Андрій Бойко

Колишній учень Луцької середньої школи №4, а згодом - випускник історичного факультету Луцького педагогічного інституту ім. Лесі Українки, Андрій Бойко пройшов професійний шлях самовдосконалення та розвитку, починаючи з посади слюсаря-інструментальника на Луцькому електроапаратному заводі, встигнувши навіть здобути досвід комерційного директора телекомпанії “Скатеб”. Останніх десять років він керує парфумерно-косметичною мережею «BROCARD» у західному регіоні. Але Андрій Ігорович завжди мріяв відновити у людях перерваний зв’язок з живою природою, енергією матінки-землі, джерелом самопізнання та гармонії. Адже саме в цьому він вбачає сенс життя.

 

Андрій Бойко

Тому ми й не засиджувались в офісі, а спустилися для розмови до парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки і вже на мальовничому березі Стиру розмірковували про людські цінності.

Андрій Бойко– Яка ціль у вашому житті?
– Будинків набудував, дерев насадив, є діти – їх потрібно поставити на ноги. У мене є дочка. Їй п’ять років. Хочеться їй дати те, за що їй не буде соромно. Дуже хочеться довести своє дітище “Ізкі” до такого рівня, щоб воно залишилося у вічності, доробити те, що почав. Хочеться так виховати наших дітей, щоб вони замислювалися над реальними проблемами та досягненнями свого часу, знали українську історію, гетьманів України, з гордістю ходили в українській сорочці, співали українські пісні. А найголовніше - здійснити до кінця свою мрію: побудувати такий курорт, який втілюватиме місію всієї України.
– А яка місія України?
– У мене в житті все взаємопов’язано. Краса – це здоров’я. Здоров’я – це краса. “Ізкі” – це спочатку здоров’я, а потім краса. «BROCARD» – це спочатку краса, а потім здоров’я. Місія – це те, що ми можемо дати для когось, і воно буде цінним для нас. В України місія – відродження духовного та фізичного здоров`я нації, а разом з тим – збереження чистоти та краси землі. Ми ж створюємо зони відпочинку, екологічні стежки, сприяємо охороні природи і місцевого соціокультурного середовища.
– То чого не вистачає Україні?
– Не даремно кажуть: “Читайте народну мудрість”. У нас “три українці – три гетьмани”. Потрібно об’єднати думки, сили, прагнення - і ми будемо найсильніші. Ті багатства, які в нас є, – це природа і люди. Часто спілкуюсь із французами, іспанцями, шведами, які до нас приїздять. Вони вражені. Запитують, чого ж ми нічого не робимо, маючи такий потенціал. Все починається з місії. Чи має Україна і надалі бути металургійною та хімічною сировинною базою для Європи, чи нарешті почне сама усе це переробляти? Чи продовжуватимемо спалювати вугілля замість того, щоб ставити сонячні батареї та вітрові генератори, оберігаючи екологію?
Проблема в тому, що ми відірвалися від того фундаментального, закладеного в нас природою, люди перестали ходити босоніж. Пробуємо кудись поринути в новацію. Європа усвідомила, що неможливо жити в хаосі з сучасними технологіями, які до кінця не досліджені. Всі розуміють, що мобільні телефони – це великий експеримент над людством, і чим він закінчиться - невідомо. Тому потрібно подумати, чи варто створювати ті технології, які можуть завтра нас згубити. Чи, можливо, час призупинитися і повернутися до природи, до цих гір.

Андрій Бойко

Потрібно взяти те, що дає матінка природа – чисту воду, чисту землю, чисте м’ясо, чисту бульбу, вирощену без гербіцидів, з’їсти меду, зібраного бджолою з чистої квітки. Це потрібно взяти і об’єднати. Хочу показати людям, що в Україні все це є. Бачу в цьому сенс свого життя. Я не закликаю знищити мобільні телефони, а закликаю більше думати і не бути рабами технологій, пропагую здоровий спосіб життя. Коли з товаришем ідемо в гори, залишаємо телефони, нічого їсти не беремо. Це таке задоволення - поспати просто неба, поїсти ягід, подивитися на зорі, послухати спів птахів. Голова не болить, голоду не відчуваєш, спати не хочеться та енергії багато! 
– Яких принципів потрібно дотримуватися, щоб досягти поставленої мети у житті?
– Перш за все, мають бути сформовані моральні засади, які повинні закладатися ще батьками. Це є основним. Крім того, необхідно вміти спілкуватися з людьми, постійно підвищувати інтелектуальний рівень. А цьому, до речі, сприяє правильне харчування: Ян Кваснєвський, лікар-дієтолог, який два-три роки тому був номінований на Нобелівську премію, написав книгу про харчування, у якій є розділ про “дієту відмінників”. Там розповідається про продукти, які повинні бути в раціоні для кращого розумового розвитку. Я мав можливість спілкуватися з його учнями і багато чого корисного для себе відкрив.
– Яку роль у Вашому житті відіграють гроші? Чи можна чогось досягнути в житті без грошей?
– Насправді, гроші – це вторинне. Своїми знаннями можна досягнути усього. Наш час вимагає професіоналів. Проблема в тому, що не вистачає людей, які б дійсно працювали, а не відсиджували своїх вісім годин. Результатів досягають лише ті, які працюють - і зупинитися не можуть.
– Існує думка, що через деякий час весь капітал належатиме одному відсоткові людей. Чи можливий такий варіант, коли решта не матимуть шансу на якісно вищий рівень життя?
– Якщо взяти Америку, там є така картина. Але Америка – це країна, де можна досягти чого завгодно. В нашій країні є президент, Верховна рада і вони повинні обрати такий шлях, щоб у нас був не один відсоток. В Норвегії, здається, кожен сьомий – мільйонер. То ж усе залежить від того, куди ми будемо рухатися.
– Чи можливо без грошей побудувати чесний бізнес?
– При великому бажанні елементарно.
– Яким повинен бути перший крок?
– Зрозуміти, чого ти хочеш. Працювати над собою з дванадцяти років до закінчення школи – навчитися спілкуватися, слухати поради, вказівки. До закінчення університету повністю чітко знати, чого ти прагнеш і ким хочеш бути. Попрацювати чотири-п’ять років на підприємствах. Я спілкуюся із багатьма людьми із Донецька, Дніпропетровська. Вони у цьому плані більш розвинуті, в них прагматичний підхід.
– Яку книгу прочитали останньою?
– На жаль, зараз доводиться читати літературу тільки для професійного вдосконалення. На травневі свята перечитав Еріха Марію Ремарка. Це такі твори, які потрібно читати раз на три-п’ять років. Починаєш на кожному віковому етапі розуміти ті речі, які ти не помічав раніше.
– Що найдорожче вашому серцю?
– Батьківщина і доля.
– Що цінуєте в родині?
– Вміння слухати, мудрість. Дуже важливо вчитися слухати старших. 
– Як ви ставитесь до азартних ігор?
– Негативно. Але азартні ігри бувають різні. Ціную адреналін та азарт у спорті. Наприклад, до пейнтболу ставлюся позитивно. Він збуджує у людей природні інстинкти, робить гравців чоловіками, допомагає проявляти мужність. Це природний азарт. Якщо про інше, то негативно.
– Як керівник ви вимогливий?
– Як до кого. До людей, які працюють, толерантний. Я від природи наділений здатністю відчувати людей. 
– Чого в житті не любите найбільше?
– Брехні. 
– Ваш девіз у житті?
– Треба нести людям красу. Чим більше ви доброго і корисного зробите, тим красивіше буде навколо вас.

Фото Андрій Бойко

Година спілкування промайнула як одна мить. Залишилось ще багато запитань, але час працювати... Впродовж нашої розмови Андрій Ігорович пропустив тринадцять дзвінків, отож щонайперше взявся передзвонювати усім. Його обличчя й під час коротких, але таких ємких телефонних розмов не переставало випромінювати позитивну енергію. А як інакше? Кожна людина для нього –посланець Творця, в кожного – своє призначення у загальній справі. Разом легше нести велику місію – нагадувати людям про їхні витоки, про зв`язок з живою природою, про життєдайну енергію рідної землі. Спілкуючись з такою людиною, як Андрій Бойко, розумієш, що не треба боятися мріяти, а необхідно творити і працювати над здійсненням мрій. Можливо, твої мрії – це і мрії людства.

Категорія: рекламно-інформаційний журнал
Теги:
Опубліковано: 2010.09.22 20:27
Відредаговано: 2010.09.22 20:30

Коментарі:


2010-12-20 15:32:46 Анонімний коментар
)
Відповісти

2011-08-27 01:24:28 Анонімний коментар
Тяжело будет из "изок" сделать что-то путевое. Там что летом что зимой делать нечего. Для туристов никогда не видевших горыи сервис - может и нормально. Но если вам меньше 30 и вам хочется интересного отдыха, а нетолько кататься на лыжах - там явно нечего делать.
Відповісти

2012-01-15 17:24:57 Анонімний коментар
Я вважаю що зробити це місце популярним це спрва часу та бажання. Бажання є, час також. А щоб оцінити ситуацію зповна, так потрібно побувати там і стане зрозуміло що поставлена мета це не мрія. Бажаю успів в роботі!
Відповісти

2012-03-31 14:06:14 Анонімний коментар
Мені сподобалось в Ізках - саме те що описано у цій статті про єднання з природою, екологічно чистий регіон і ін. - цілковита правда. Справжній мед, бринза, гриби - такої якості в Україні думаю можна і не знайти навіть напружучи зусилля. До речі, дуже смачна кухня. І повітря - чисте. Побільше б таких справ починали наші бізнесмени
Відповісти

2015-02-24 17:35:44 Анонімний коментар
Мед у Ізках целющий,я оддихала і на курорте і ізцилілась медом.
Відповісти

2023-01-28 05:16:49 Анонімний коментар
To the westua.net webmaster, Your posts are always interesting.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар




Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)