ГоловнаБлогиІнтернет агентство "Массімо" ► АП ПР (Page Rank) Гугл 2010
знайти

АП ПР (Page Rank) Гугл 2010


ап пр гугл 2010

Нарешті я сьогодні знайшов хоч якусь інфу нарахунок затримки оновлення ПР(PR - Page Rank) Гугла. Знач кажуть, що відмінили масове оновлення цього незначного показника. Робіть сайти для людей і буде вам щастя, а купляти ссилкі - це зло. Гугл каже, що пр не відмінили, а просто тепер будуть його оновлюввати індивідуально для кожного сайту, так їх сервакі не будуть перенавантажуватися. Ще ходить байка, що ніби ті серваки пішли кудись на благодійність.

Індивідуальне оновлення пр (PR - Google Page Rank)? - бред як на мене. Сьогодні вже як 234 дня не спостерігається ніякого руху. Також не зрозуміло ПР внутрішніх сторінок скаче, морда мовчить. Можливо тепер змінилися параметри нарощення того пр...

Сайт тепер будуть оцінювати показники трафіку. Це звичайно благородно зі сторони Гугла. Але що робити вебмастерам з снг, де той трафік брати??? Всі гроші крутяться навколо продажі ссилок.

Знач відбувається реформа, революція. Біржам прийшов капец, будем всі тепер вішати адсенс. Кількість людей які перейдуть з ссилок на контекст збільшиться, а от рекламодавців? Виходить тепер класні оголошення будуть швидше розклацуватися і заробіток буде становити ще менше. Кожен рік пророкують збільшення обороту інтернет реклами, я щось по адсенсу цього не помічаю.

Робити треба СДЛ, я згоден, але це затратно. І ок зробив я СДЛ, вклав гроші, як їх повернути? Банери продавати? Я тупо не хочу. Той хто цим займається знає який геморойний у нас клієнт. А так була страховка маєш ТІЦ ПР, на ссилках гроші заробиш. Одна надія, що в Україні біди адсенса хоч якось підвищаться, ато сумно мені якось. Цікаво як Яндекс відреагує на таку Гуглівську мульку. Він як ніхто бориться с продажними ссилками. Але тепер в нього як в нікого з'явився шанс отримати безмежну любов вебмастера.

P.S. Для вумних: я знаю на що впливає, а на що ні ПР(PR - Google Page Rank). Він мені потрібен виключно для продажі ссилок і необов'язково на Сапі. Підійдуть і більш цивілізовані біржі: ГоуГетЛінкс, Мералінкс, наприклад.

Категорія: Вебпростір
Теги: ап пр гугл, тіц, PR, Google Page Rank
Опубліковано: 2010.11.18 16:44
Відредаговано: 2010.11.18 17:18


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)