ГоловнаБлогиВолинське Управління МВС України інформує - блог компанії Управління МВС України у Волинській області ► Міліція очима дітей
знайти

Управління МВС України у Волинській області

Міліція очима дітей


міліція

Сьогодні у залі колегії управління МВС України у Волинській області відбулась прес-конференція на тему: підбиття підсумків огляд-конкурсу дитячого малюнка на правоохоронну тематику "Міліція – очима дітей".

міліція очима дітей

Конкурс оголошений за ініціативи Ради Профспілки атестованих працівників ОВС України. На Волині завершився перший етап конкурсу малюнка в якому взяли участь діти та онуки працівників, пенсіонерів органів внутрішніх справ і вихованці підшефних шкіл-інтернатів області віком від 6 до 16 років. За умовами конкурсу діти представляли індивідуальні творчі роботи, у яких зображали правоохоронців та їхню роль у суспільному житті.

міліція очима дітей

Для участі в конкурсі було направлено більше шістдесяти малюнків. Представлені роботи судило журі у складі заступника начальника УМВС – начальника управління кадрового забезпечення УМВС України у Волинській області полковника міліції Володимира Остаповича, голови Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України Володимира Буравського, начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в області підполковника міліції Миколи Корнейка, головного редактора газети "Резонанс" Олександра Некрота і члена Національної спілки художників України Тетяни Мялковської. Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями: "За краще розкриття теми", "Щирість у розкритті теми", "Старанність виконання роботи" тощо.

міліція луцьк

Переможці огляду-конкурсу визначені у трьох вікових групах по три призові місця в кожній. Перша група - від 6 до 8 років, в якій переміг Михайло Пилипко представник від судової міліції «Грифон» УМВС України у Волинській області. У другій від 9 до 12 років – Віктор Лукашик та у третій від 13 до 16 років Андрій Луцюк вихованці підшефного закладу – Люблінецької школи-інтернату. Всього з підшефного закладу брали участь у конкурсі семеро дітей, четверо з яких зайняли призові місця. Усі призери були нагороджені почесними грамотами та новорічними подарунками.

міліція луцьк

За умовами конкурсу роботи переможців у вікових категоріях будуть направлені у місто Київ для участі в другому етапі огляду-конкурсу в Раді Профспілки атестованих працівників ОВС України, який проводитиметься з 15 по 20 грудня і результати якого будуть підбиватись із 20 по 25 грудня.

міліція діти фото

Юлія ЛОКОТЬКО, ВЗГ УМВС України у Волинській області

Категорія: УМВС
Теги: міліція, фото, Луцьк
Опубліковано: 2010.12.14 16:51

Коментарі:


2012-02-09 12:41:23 Анонімний коментар
Stay with this guys, you're helipng a lot of people.
Відповісти

2012-12-13 11:41:21 Анонімний коментар
уууууууууук
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)