останні новини в УкраїніБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Василь Столяр – людина, яка творить історію
знайти
+ Створити блог  

Василь Столяр – людина, яка творить історію


Василь СтолярВасиль Андрійович Столяр
Біографія:
Народився 1962 р. у місті Луцьку.
Шкільні роки промайнули у ЗОШ №5.
У 1980-1982 рр. cлужив в армії СРСР.
У період 1982-1988 рр. навчався у Донецькому інституті Радянської торгівлі. Пізніше здобув другу вищу освіту.
З 2001 обіймає посаду президента клубу ФК "Волинь". 
Ім’я Василя Андрійовича Столяра відоме кожному, хто цікавиться футболом або слідкує за політичними подіями в області. Він є засновником ТОВ «Феміда-інтер» та футбольного клубу «Волинь». Вважається одним з найбагатших бізнесменів Волині. Тож сьогодні намагатимемося дізнатися більше про невідомі сфери інтересів Василя Андрійовича та спробуємо розкрити таємницю його приголомшливого успіху.

– Василю Андрійовичу, як Вам вдається так вдало поєднувати бізнес і політику? Де переплітаються ці інтереси?

– Звичайно, ці інтереси часто розходяться через так звану «політичну недоцільність». Є такі ситуації, коли доводиться голосувати проти рішення інших депутатів.

– На що у Вас не вистачає часу?

– На навчання. Так влаштована людина, що їй завжди не вистачає часу. Проте всіх справ не переробиш. Ми часто плануємо взятися за них, які не завершені ще, на вихідних, а це неправильно. Ті дні існують для того, щоб забути про справи, розслабитися, провести час із користю та задоволенням.

– Ви стали депутатом Волинської обласної ради. Як почуваєтесь у ролі народного обранця?

– Досить комфортно. Для мене це не є чимось новим. Зараз я є членом Комісії з питань екології та раціонального використання природних ресурсів.

– Бізнесмени йдуть в політику, щоб захистити свій бізнес чи пролобіювати законопроекти, що змінять життя цілого народу, принаймні, ваших виборців?

– У кожного свої причини. Хтось йде в політику задля збереження свого бізнесу, а інші – щоб зробити щось корисне для суспільства. Але більшість живуть сьогоднішнім днем. Хочемо в Європу, але ніхто для цього нічого не робить. Нам кортить мати все й одразу, а так не буває!

– У Вас імідж ділової, цілеспрямованої людини. Чи трапляється, що Ви не досягаєте поставленої цілі і, якщо так стається, як на це реагуєте?

– Іду на полювання, на рибалку. Це сприяє психологічній розрядці.

– Чи є у Вас радники, друзі, однодумці, з якими прагнете змінити своє та життя інших людей на краще?І хто вони, Ваші друзі?

– Звичайно ж, такі люди є. Один із них – Віталій Володимирович Кварцяний. Нам вдається поєднувати як ділові, так і дружні відносини. Він і тренер, і приятель, і партнер.

Василь столярМісто і область втратила чотири роки у розвитку.

– Василю Андрійовичу, як Ви оцінюєте роботу своїх попередників? Що вважаєте головним недоліком минулого складу обласної ради?

– Я вважаю, що внаслідок діяльності попереднього мера і обласної ради Волинь і місто Луцьк, зокрема, втратили чотири роки у розвитку.

У нашій країні склалася така ситуація, коли люди в першу чергу думають про те, як купити ліки чи полегшити життя невиліковно хворих. Як не дивно, усі чомусь забувають одну просту істину: якщо буде здорова нація – то й витрати на медицину будуть значно нижчими. Проте більшість не думає про молодь. До прикладу, в минулому році обласною радою було виділено 10 тисяч гривень на розвиток футболу у Волинській області. Так от скажіть, що можна зробити за такі гроші?

– Що Ви можете сказати про новообраний депутатський склад обласної ради? Що слід чекати від народних обранців найближчим часом?

– В очах колишніх депутатів був страх: ситуація була безвихідна під час вибору нового голови обласної ради. Адже за термін свого перебування на посадах вони нічого суттєвого не зробили, не запропонували дієвих методів виходу із нинішньої складної ситуації.

У теперішньому складі ради є багато бізнесменів. Вони люди розсудливі, які будуть приносити користь суспільству не розкрадаючи кошти з бюджету, а навпаки - вкладати в нього.

– Якими Ви бачите подальші перспективи своєї політичної діяльності? Що є в планах на майбутнє?

– Планую йти у Верховну Раду – це мої плани на найближче майбутнє.

– Як Ви вважаєте, чи можливо одній людині, хай навіть перебуваючи на досить високій посаді, змінити на краще життя усієї Волині? Чи реально сподіватися на підтримку якихось новаторських починань з боку представників владної верхівки?

– Однозначно ні. Одна людина нічого не зробить. Найбільша наша проблема у тому, що не хочуть працювати. Найгірше, що є у свідомості людей, – це нерозуміння того, що потрібно не покладати рук для досягнення мети і забезпечення дос