ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► Мопед - не іграшка
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

Мопед - не іграшка


Щороку в період весни, усього літа та осені, коли погодні умови дозволяють почувати себе краще на дорогах, з’являються категорія водіїв, які керують мотоциклами, мопедами та скутерами. Часто трапляються випадки вчинення адміністративних порушень - без відмітки про категорію, яка надає таке право (порядок отримання посвідчень водія, у тому числі категорії „А1”, регламентується Положенням про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 511), не зареєстрованими (штраф за керування незареєстрованим або не перереєстрованим в обов’язковому порядку транспортним засобом згідно ст. 121 ч.5 КУпАП становить від 170 до 255 грн., керування без реєстраційних документів, що підтверджують право керування відповідно до ст. 126 КУпАП тягне за собою штраф від 425 до 850 грн.) та часто такі, що взагалі не мають право керування даним видом транспорту.

Слід нагадати право на керування мопедами (категорія „A1”) може бути надано особам, які досягли 16-річного віку.

Всі ці порушення зазвичай нажаль приводять до трагічних наслідків коли діти потрапляють в ДТП і гинуть. Так сталося і 12 березня 2011 року в с. Ставки Турійського району Волинської області коли автомобіль виконуючи маневр обгону здійснив наїзд на скутер, обидва неповнолітні брати загинули на місці події. Такі трагічні випадки повинні нагадати всім про те, що наслідки порушень Правил дорожнього руху є часто дуже трагічними.

Мопед в ДТП

Державтоінспекція Волині звертається до батьків з проханням обмежувати керувати зазначеним видом транспортних засобів своїм дітям. Будьте пильними та уважними, адже цим ви оберігаєте не тільки життя та здоров’я своїх дітей а й інших учасників дорожнього руху.

УДАІ УМВС

Категорія: ДАІ
Теги: дтп, мопед
Опубліковано: 2011.03.29 16:32

Коментарі:


2015-12-22 00:50:18 Анонімний коментар
Just the type of inisght we need to fire up the debate.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)