ГоловнаБлогиРідне містечко Луцьк ► Транспортні перевезення по містах України
знайти

Транспортні перевезення по містах України


 

З кожним роком наше суспільство  крокує все далі у своєму  розвитку. На сьогодні доволі  популярним стало переміщуватись  за допомогою транспортних перевезень  різного виду, коли ще кілька  років тому ніхто не міг уявити ніяких послуг, крім руху поїздів містами України.

Транспортні перевезення по містах України

Що стосується нашого містечка, то такі послуги надає зараз  чимало фірм. Однією з провідних  компаній є "Автолюкс", яка займається пасажирськими перевезеннями швидкісними та комфортабельними автобусами. Переміщення пасажирів проводиться у короткий термін, але зважає при цьому на вимоги служби безпеки. Мережа представництв такого плану допоможе стати ближчими один до одного, швидко долаючи простір і час.

Також транспортними перевезеннями посередньо займаються фірми "Будмонтаж", "ВолиньАвтоТрансСервіс" (формування маршрутної мережі, організація роботи автотранспорту), "ЄвроЕкспрес", "Західний регіональний торговий центр", "Іст-Захід", "Каскад-Транспорт ЛТД".

Для тих, хто полюбляє класичний  вид переміщення потягом, то до Ваших послуг залізничний вокзал Луцька, де зможете дізнатися про розклад руху поїздів, а також забронювати квитки у різні напрямки.

Тим, хто чимало подорожує за  кордон у пригоді стануть послуги  таких підприємств: "Луцьке АТП-0261", "Луцьке АТП-10727", "Прайм-ЮС", "Трансімперія", "ТрансЛогістикСервіс", "Хелена", котрі займаються міжнародними перевезеннями. Свої послуги часто пропонують і приватні підприємці: " Піантковська Н.В. " – перевезення різними видами авто, транспортування з дотриманням різних температурних режимів, а також організація квартирних, офісних, дачних та складських переїздів; ПП "Сента" – вантажні перевезення міжнародні та по Україні. Приватне підприємство "Світогор" працює на ринку міжнародних транспортних перевезень з 2002 року.

Чимало організацій пропонують послуги перевезення у країни Західної (Німеччини, Бельгії, Данії, Голландії), а також Східної Європи. "Серпантина" надає послуги грейдера, екскаватора, бульдозера, автонавантажувача, автоперевезення.

Якщо Ви бажаєте скористатись  послугами авіатранспорту, агентство повітряних сполучень "Кий Авіа" допоможе забронювати квитки у різні напрямки, а якщо маєте бажання перемістити вантаж, то пропонуємо Вашій увазі "Нову пошту".

Волинська область зберігає і дотримується класичних зразків перевезення. Найбільш популярними є "Автобусна станція" та "Залізнична станція" Володимир-Волинського, "Залізнична станція" Нововолинська, "Локомотивне депо станції Ковель". Серед приватних перевізників такі послуги надають "Влад-Автотранс", "Діаніс", "Нічний експрес", "Український експрес".

Крокуючи до сусіднього нам  Рівного, помічаємо, що аналогічна  ситуація і там. Вантажнi перевезення по Українi та за кордоном автомобiлями МАН, експедиційні послуги пропонує "Авто-Оскар", " Азурит ", "Аурі". Доволі популярною в цьому місті є "Шалена черепаха" – комфортний салон з відео, відкидні сидіння та кондиціонер, гарячі та холодні напої. Також доставка посилок. Для студентів діють знижки на постійній основі. А також для звичайних користувачів кожна наступна поїздка дешевше.

У Києві провідне місце займає  компанія "Автолюкс", що здійснює пасажирські перевезення швидкісними та комфортабельними автобусами TEMSA MITSUBISHI і TEMSA MAN. Столиця славиться також розвитком авіа перельоту. Міжнародний аеропорт у Жулянах має свою вісімдесятилітню історію. На сьогодні він переживає новий етап розвитку, підприємство працює на цілодобовій основі, а аеропорт співпрацює з різними перевізниками, які забезпечують регулярні і чартерні рейси, а також бізнес-польоти на приватних літаках. Щодо аеропорту в Борисполі, то це підприємство надає послуги пасажирам, авіаційним компаніям, забезпечує регулярність польотів.

Говорячи про Житомир, слід  відзначити тут такі підприємства  з перевезення: "АТП- 0662", "АТП-11827", "АТП-11854" – транспортні послуги та бронювання квитків. "Квеєнбергер-Україна" – оформлення вантажів до аеропорту "Бориспіль", а також бронювання залізничних та авіаквитків. Аналогічно з луцьким, "Кий Авіа" займається організацією внутрішніх та міжнародних рейсів.

Доволі популярними на сьогодні  є послуги туристичних фірм, а  разом з тим перевезення на  відпочинок за кордон. "Навколо Світу" у Житомирі влаштовує тури вихідних в Карпатах, Львові, Одесі, Умані, Кам’янці-Подільському, Києві та інших містах, поїздки на гірськолижні курорти у Буковель, Драгобрат, Яремче, відпочинок біля моря у Криму, на кращих курортах Єгипту, Туреччини, Таїланду, ОАЕ, Тунісу.

Тернопіль славиться такими перевізниками: "Вояж", "Вантажне TAXI", "Долевіта", "Ельф", "Поділля-Транс", "Салена". "Павликівський С.О. " – головний принцип роботи – безпечно, дешево, комфортно. "Худа М.С" – пасажирські та туристичні перевезення комфортабельним транспортом. Цікаві туристичні маршрути по Україні.

Щодо Львова, то знову варто відзначити "АВТОЛЮКС" як одну з провідних компаній. На сьогодні в тамтешньому автопарку більш ніж 50 автобусів з комфортним салоном та зручними сидіннями, кондиціонером і мобільним зв’язком. Доставкою вантажів по Україні та країнах СНД і Європи займається "Кліо-Транссервіс".

В Івано-Франківську популярною  є організація екскурсії у  Карпати, замки західної України,  а також побережжя Азовського  та Чорного морів. Підприємство "Зорбус" пропонує перевезення за кордон та послуги гіда. Деякі моделі мікроавтобусів містять телевізори, DVD, мікрофони.

Транспортна промисловість не  стоїть на місці, а розвивається  з кожним роком і піднімається на вищий щабель, аби зробити наше життя більш комфортним.

 

Категорія: Транспортні перевезення
Теги: транспортні перевезення
Опубліковано: 2011.05.16 15:29
Відредаговано: 2011.05.16 15:41


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)