ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► «Таємниці трьох «Не», або Як луцьких школярів навчали Правилам дорожнього руху
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

«Таємниці трьох «Не», або Як луцьких школярів навчали Правилам дорожнього руху


Театралізовану виставу з вивчення Правил дорожнього руху мали можливість сьогодні переглянути учні двох луцьких шкіл.

В рамках підготовки до Дня захисту дітей волинські державтоінспектори вирішили побавити малечу не тільки подарунками, а й пізнавально-тематичними заходами.

Вистава під назвою «Таємниці трьох "не"» викликала у малечі море позитивних емоцій, зацікавлення та захвату. За сценарієм головна героїня – дівчинка Світлана – повинна була вивчити знаки дорожнього руху, аби не потрапити «у руки зловісної аварії». На допомогу дівчинці прийшов інспектор ДПС, який і допоміг визначити три основні «таємниці» причин трагедій на дорогах. Відтепер школярі знають, що неуважність, необережність та недотримання Правил дорожнього руху може призвести до сумних наслідків.

Інспектор УДАІ УМВС України у Волинській області лейтенант міліції Інга Коваль розповідає, що саме в такому форматі діти найкраще освоюють Правила дорожнього руху.

– Ми неодноразово проводимо акції для школярів на тематику аварійності: конкурс малюнка – звернення до водія, вікторини на знання Правил дорожнього руху, «Найкращий знавець ПДР». А цього разу вирішили донести це до школярів саме через театралізовану виставу. Мушу сказати, що результати помітні – у кулуарах шкіл серед учнів тільки й мови про правильність того чи іншого дорожнього знака. Це приємно вразило, – розповідає пані Коваль.

Поділилися емоціями після перегляду вистави і самі діти. Учениця другого класу Анастасія каже, що Правила дорожнього руху повинен знати кожен школяр: «Адже, поки ми маленькі, до школи нас супроводжують батьки, які й слідкують за нами на дорозі. Але скоро ми підростемо, а отже, дорогу до школи повинні будемо переходити самостійно. Тому повинні знати усі знаки дорожнього руху, аби впевнено себе почувати на дорозі».

 

В подальшому такі вистави державтоінспектори планують провести в усіх навчальних закладах області. Адже в майбутньому це допоможе врятувати дітей від небажаних летальних наслідків та вберегти їхні життя.

Юлія Сіліч,
ВЗГ УМВС України у Волинській області

Категорія: ДАІ
Теги: правила дорожнього руху, діти, вистава
Опубліковано: 2011.05.17 17:46

Коментарі:


2018-01-06 18:25:10 Анонімний коментар
y1JDQ5 https://goldentabs.com/
Відповісти

2018-04-18 06:21:04 Анонімний коментар
yKU7mm https://www.genericpharmacydrug.com
Відповісти

2018-05-12 15:16:46 Анонімний коментар
viJwFB https://www.genericpharmacydrug.com
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)