ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Безпека автомобіля? В… кольорі
знайти

Безпека автомобіля? В… кольорі


 

Колір автомобіля  не лише розкаже про його власника, але й допоможе уникнути ДТП.  Такої думки дотримуються експерти дорожньо-транспортних пригод.

Пріоритет у виборі автомобіля та його кольору залежить від кількох факторів:  темпераменту, статі, віку тощо. Найпопулярнішими кольорами вважаються – білий, чорний та сріблястий. На білих швидкоходах їздять чесні, справедливі та честолюбні люди. Чоловіки більше полюбляють цей колір. Чорна автівка може розказати, що її власник надміру принциповий та запальний. За кермо такого авто бажають сісти представники обох статей, адже такий автомобіль є символом влади, авторитету та впливу.  Власники сріблястих машин - найчастіше чоловіки. Їх можна вважати впевненими у собі оптимістами. До речі, авто такого кольору найрідше стає учасником дорожньо-транспортних пригод, на відміну від чорних. Червоний колір «говорить»,  що його власник полюбляє бути в центрі уваги. Як жінки, так і чоловіки люблять пошикувати на таких авто, адже це колір кохання. Коричневий автомобіль купують люди середнього віку. Фіолетове авто говорить про творчу й мрійливу натуру. Жовті машини найчастіше користуються попитом у молоді. Колір сонця символізує життєрадісність та енергійність. Роздумливі та мудрі люди вибирають зелені автівки, які теж частенько потраплять до списку ДТП.

Також колір автомобіля допоможе знайти жінку своєї мрії, вірніше, вона вас знайде сама. Адже  жінки найбільше полюбляють чоловіків на сріблястих, чорних та червоних авто. Що до ДТП, то достеменно не встановлено, що впливає на їх кількість, – колір автомобіля чи характер водія, та відомо, що береженого Бог береже. Тож будьте уважними за кермом.

 

Категорія: Авто
Теги: дтп
Опубліковано: 2011.08.14 15:44


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)