ГоловнаБлогиВолинське Управління МВС України інформує - блог компанії Управління МВС України у Волинській області ► Працівники ДСБЕЗ Волині викрили підпільний цех по виготовленню фольги
знайти

Управління МВС України у Волинській області

Працівники ДСБЕЗ Волині викрили підпільний цех по виготовленню фольги


У липні 2011 року працівниками служби ДСБЕЗ виявлено факти незаконних дій жителя Волинської області, який організував підпільний цех по виробництву фольги та рукавів для запікання.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що підозрюваний, вступивши у злочинний зговір зі спільником, організував за місцем проживання останнього підпільний цех з виготовлення рулонної фольги та рукавів для запікання різних торгових марок. Виготовлену продукцію громадянин збував оптовими партіями одному із приватних підприємців для подальшої реалізації на ринках. Крім того, встановлено, що продукція, а саме фольга для запікання не відповідає фактичній довжині, вказаній на упаковці, і є меншою на 30 %.

Співробітниками служби було задокументовано факт обману покупця на суму 2000 грн. при покупці фольги в рулонах по 10м.

По даному факту порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 225 «Обман покупців та замовників» та ст. 229 «Незаконне використання товарного знаку» Кримінального кодексу України.

За отриманою оперативною інформацією сировина, обладнання для виготовлення фальсифікату та фальсифікована продукція знаходилась за місцем проживання гр. Д. та на гуртівні приватного підприємця Г.

Також було проведено ряд обшуків, у результаті чого кінцева вартість вилученого фальсифікованого товару за попередніми підрахунками орієнтовно становить 550000 грн.

На даний час встановлюється реальна сума завданих збитків правовласникам торгової марки.

Юлія Сіліч,
ВЗГ УМВС України у Волинській області

Категорія: УМВС
Теги: міліція, фальсифікат, фольга
Опубліковано: 2011.09.02 00:11

Коментарі:


2015-11-13 01:36:20 Анонімний коментар
Many many quailty points there.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)