ГоловнаБлогиВолинське Управління МВС України інформує - блог компанії Управління МВС України у Волинській області ► Волинська міліція охорони найкраща в системі державної служби охорони при МВС України
знайти

Управління МВС України у Волинській області

Волинська міліція охорони найкраща в системі державної служби охорони при МВС України


Уже 15 років поспіль з метою удосконалення рівня професійної майстерності працівників міліції охорони вчасного та якісного виконання покладених на них завдань, в системі органів внутрішніх справ проводяться державні змагання «Кращий за професією» серед працівників спеціальних груп затримання Державної  служби охорони при МВС України.

Конкурс проводиться у три етапи. Спочатку проходить відбір кандидатів на місцях у міськрайорганах областей. Другий етап у обласному центрі серед працівників першого відбору. За результатами регіональних змагань двоє кращих співробітників їдуть представляти свою область на загальнодержавному рівні.  Волинь  у фінальному етапі конкурсу «Кращий за професією», який відбувся на базі Рівненського вищого професійного училища ДДСО при МВС України представляли два працівника міліції охорони – молодший інспектор спеціальної групи затримання окремої роти міліції ВДСО при УМВС України у Волинській області,  сержант міліції Михайло Пасаман і міліціонер-водій спеціальної групи затримання взводу міліції Ковельського МВДСО при УМВС України у Волинській області, з дислокацією в Камінь-Каширський, прапорщик міліції Олександр Ревуцький.

Фінальний етап конкурсу проводися з 11 по 16 вересня у якому боролися 28 команд по два чоловіка у кожній. У перший день відбулась перевірка повноважень команд та необхідного спорядження для подальшого змагання. Наступного ранку після урочистого відкриття змагань стартувала запекла боротьба. Учасники здавали тестування з тактики дій, вогневої, функціональної та загально-профільної підготовки. Результати тестування довели, що поглиблене вивчення  нормативних документів, які регламентують діяльність ОВС в цілому та ДСО при МВС України вивели команду на перше місце.

Наступним конкурсом  був біг на 1000 кілометрів у якому сержант міліції Михайло  Пасаман здобув перше місце, а прапорщик Ревуцький - друге. Пізніше боротьба продовжилася в тирі.  Виконувалася спеціалізована вправа в якій вогонь ведеться по трьох мішенях із заміною магазина в обмежений час. Результат представників команди Волині був одним із найкращих, адже прапорщик Олександр Ревуцький вибив 117 очок із 120 можливих.

Наступного  дня, після швидкісного маневрування на службовому автомобілі, міліціонер-водій допустив кілька прорахунків, які в результаті потягнули команду донизу. Однак, під час виконання наступної вправи сержант міліції Михайло Пасаман показав відмінні показники. За результатами дня Волинь була на п’ятому місці.

14 вересня стало найважчим днем для нашої команди. Ввідна задача для групи затримання була нелегкою. Під час отримання сигналу «Тривога» із об’єкту, який охороняється, працівники не знали, що чекає їх на місці, тому одна неправильна дія могла призвести до непоправних наслідків для команди. Відпрацювання нападу на АЗС, де було двоє злочинців, а один з них був зі зброєю, запам’яталося працівникам на все життя. При цьому заробити всі можливі 3500 балів.

Наступною у програмі Конкурсу була смуга перешкод, де секунда часу оцінювалася в 10 балів, команда Волинської області показала найкращий результат серед усіх, завдяки чому знову зайняла перше місце у турнірній таблиці.

На  заключному етапі змагань, після пробігу дистанції у 100 метрів, Пасаман традиційно посів перше місце, а Ревуцький  був у числі призерів. Однак після відпрацювання прийомів рукопашного бою стало очевидним, що команда ДСО Волинської області посіла почесне перше місце та виборола право називатись «Кращою за професією».

За  результатами фінальних змагань Волинь набрала 21730 балів, місто Севастополь 21647 балів, а Львівська область набрала 21513 балів. Крім цього, в індивідуальному заліку Михайло Пасаман виборов перше місце, а Олександр Ревуцький шосте, за що були нагороджені Почесними грамотами, медалями та грошовими винагородами.

СЗГ УМВС України у Волинській області

Категорія: УМВС
Теги: міліція, змагання, охорона
Опубліковано: 2011.10.04 12:39

Коментарі:


2015-11-13 02:11:55 Анонімний коментар
I could watch Schdrilen's List and still be happy after reading this.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)