ГоловнаБлогиВолинське Управління МВС України інформує - блог компанії Управління МВС України у Волинській області ► Вихованці Луцкького Правознавчого Ліцею прийняли присягу на вірність українському народу
знайти

Управління МВС України у Волинській області

Вихованці Луцкького Правознавчого Ліцею прийняли присягу на вірність українському народу


Холодного ранку листопада ми побачили, як гарно вишикувались на Меморіалі вічної Слави нові вихованці Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Всі вони зібрались тут, щоб прийняти присягу на вірність українському народові.

ліцеїсти Луцького Правознавчого Ліцею

Цей день запам’ятається дівчатам та хлопцям на все життя, адже саме сьогодні вони офіційно виявляють своє бажання стати у майбутньому міліціонерами та поповнити лави МВС України.

присяга

Привітати їх із прийняттям важливого рішення прийшли не тільки батьки, рідні та друзі, а й представники міліції Волині та місцевої влади. Начальник управління кадрового забезпечення УМВС України у Волинській області полковник міліції Володимир Остапович виголосив промову вдячності батькам ліцеїстів, що саме завдяки їхньому вихованню та підтримці такі ще юні і в той же час уже дорослі діти вирішили стати на стежину правопорядку. На згадку заступник начальника управління – начальник кримінальної міліції УМВС України у Волинській області полковник міліції Олександр Никитюк вручив вітальні листівки.

Благословив на успіхи у майбутньому ці численні пари щирих очей настоятель храму св. Георгія Побіносця, що на території УМВС України у Волинській області, протоієрей Олександр Мазурак та побажав, щоб усіма їхніми починаннями керувало слово Боже.

Пролунали звуки оркестру, і всі ліцеїсти, крокуючи строєм, вирушили у майбутнє.

Юлія ЛОКОТЬКО,
СЗГ УМВС України у Волинській області

Категорія: навчальні заклади
Теги: ліцеїсти, присяга, правознавство
Опубліковано: 2011.11.15 20:21

Коментарі:


2015-11-13 02:02:41 Анонімний коментар
Thinnikg like that shows an expert's touch
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)