ГоловнаБлогиІнформація про нерухомість у Львові. ► Які категорії будинків у Львові?
знайти

Які категорії будинків у Львові?


Комуналки (гуртожитки).
Як правило цегляні, ЦО, спільні кухня та вигоди з іншими сім"ями, коридорного або блочного типів. Це колись повноцінні квартири, які радянська влада поділила, щоб поселити якомога більше сімей.


Кавалерки.
Малометражні, часто неповноціннф квартирки в польських будинках, перероблені з колишніх кімнаток для прислуг, 10-30 м.кв., ПО або ІО, вигоди можуть бути в квартирі, по балкону або відсутні. Є 4 типи входу в квартиру:
- парадний в коридор;
- парадний в кухню;
- по балкону в коридор;
- по балкону в кухню.
Кухня може бути в кімнаті або в коридорі.

Малосімейки.
Довгі і високі будинки (переважно 9 повю), цегляні, тільки з 1-кімнатними квартирами, багато квартир на поверсі, ЦО, без балконів (хіба самі доробляють), 22 м.кв. або 28-30 м.кв. З ліфтами. Будувались радянською владою для робочих цехів і заводів, щоб розмістити якомога більше людей, тому квартир в будинку багато, але маленьких і тільки 1-кімнатних.

Хрущівки.
5 поверхові цегляні або панельні будинки (1-ша була збудована у 1956 р.), без ліфта, економ-клас, 1-ший поверх без балкона, вис. стелі - 2,5 м., кімнати прохідні, ЦО, 4 квартири на поверх. По площі:
- 1-кім. - 32 м.кв.;
- 2-кім. - 40-46 м.кв.;
- 3-кім. - 54-62 м.кв.
Кухня в хрущівках 5-6 м.кв.

Брежнєвки.
Дуже схожі на хрущівки, але тільки цегла, + поштукатурений фасад + кімнати можуть бути ізольовані + на 1-шому пов. можуть бути балкони + може бути газова колонка + кухня - до 6,5 м.кв.

Сталінки.
Елітні будинки, побудовані для радянських чиновників. А тому вони в хороших районах, з дуже гарним плануванням, з балконами і лоджіями, ізольованими кімнатами, вис. стелі - до 3,5 м., кухня - до 14 м.кв., квадратні коридори. Опалення - АГВ старого зразка або ЦО. Широкі вікна. 3-6 поверхів (у Львові). Дуже широкі фасадні стіни з цегли.

Панельки.
5-14 поверхів, ЦО, стелі - 1,5 м, планування різне, холодні, без оздоблення фасаду, балконів нема, тільки лоджії, є ліфти.

Цегляні багатоповерхівки.
9-14 пов., стелі - 2,5-2,7 м, ЦО, планування різне, балкони, ліфти.

Чешки.
5-14 пов., чеське покращене планування, перехідний етап від цегляних радянських будинків до новобудов, ЦО, можуть бути газові колонки, стелі - 2,7 м, біла цегла, все ізольоване, багато лоджій і балконів, ніші, кладовки, кухня - 7-10 м.кв., вигоди окремо, ліфти.

Польські будинки.
3-5 поверхів, дерев"яне перекриття, найгірше планування, ПО або ІО, газові колонки, стелі - 3-3,7 м., 4 види входу в квартиру:
- парадний в коридор;
- парадний в кухню;
- по балкону в коридор;
- по балкону в кухню.
Кухня може бути "сліпа" (без вікна) і в кавалерках, і в повноцінних квартирах. Можуть бути балкони, ліфтів нема. Це один з найгірших типів будинків.

Польський "Люкс".
Будинки, побудовані на початку 20 ст. польською фірмою-забудовником "Люкс" (від того й назва). Для польських панів і чиновників. Цегляні, з/б перекриття, вхід парадний в коридор, стелі - 3-4 м, гарне планування, балкони і лоджії, ПО або ІО (або АГВ старого зразка), без ліфтів, гарні під"їзди, великі площі, 2 квартири на поверх. Кухня - до 24 м.кв.

Австрія.
Найкращі у Львові будинки, можуть бути з ліфтами, не зважаючи на те, що давно (16 19 ст.) збудовані. Великі площі, стелі - 3 - 5,7 м, різне, але хороше планування, шикарне оздоблення, ПО або ІО (або АГВ старого зразка), в хороших районах, балкони і лоджії. До них належать і австрійські кам"яниці, в яких дещо інша характеристика. Це одні з найдорожчих будинків у Львові.

Новобудови.
Є старого і нового типу, звичайні і елітні, з індивідуальним і будинковим опаленням. Точних і закономірних характеристик немає, крім великої площі квартир і часу побудови. Можуть бути в 0-циклі і з ремонтом.

Категорія: Нерухомість
Теги: продаж, купівля, нерухомість, оренда, аренда, купить квартиру, купити квартиру, нерухомість у львові, нерухомість львів, оренда львів
Опубліковано: 2012.05.26 23:00


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)