ГоловнаБлогиЧас Змін ► Віктор Горобчук: Лібералізм і економічні перспективи України
знайти

Віктор Горобчук: Лібералізм і економічні перспективи України


Причина по якій я вирішив написати цю статтю проста. На одному з сайтів я побачив слідуючий вислів «Суверенность и нация начинаются там, где есть сильная экономика, а сильной может стать только либеральная экономика». І в принципі я б на нього навіть не звернув уваги,якби не авторство цього дивного набору слів. Як виявилось це откровення належить одному з апостолів ліберального економічного курсу в УкраїніС. Тигипку. Того економічного курсу ,який і привів нас у те економічне багно,у те соціальне болото в якому ми всі дружно сидимо. Тому в даному випадку справа не тільки в пустопорожньому словоблудді. Справа в тому, що цей вислів являє собою концепцію, якою реально керується посадова особа, від якої сьогодні залежить доля мільйонів українських громадян. Тих, хто можливо ніколи і не розумів значення таких слів яклібералізмчиліберальна економіка. Але хто на власній шкурі відчув результати цієї економічної ідеології.

Ось заради цих людей я і вирішив потратити час на коментар щодо цього гасла, яке сформульоване вкращихтрадиція гебельсівської пропаганди, за принципом: чим нагліша і відвертіша брехня тим скорішемасаїй повірить. Бо поставити поруч поняття нація і лібералізм чи суверенітет і лібералізмце вже навіть не брехня. Це гіпербрехня, яка переходить в елементарне невігластво! Це те саме, що обявити інтернаціоналізм базовою ідейною основою націоналізму чи переплутати екуменізм з комунізмом. А тому подібні потуги оліго-хуторянських націонал-лібералістичних гебельсів викликають складні почуття. Відразу приходить на розум кіногерой актора Янковського Барон Мюнхаузен,який в подібних випадках любив говоритирозумний вигляд на обличчі, ще не признак великого розуму. Всі дурощі на землі робились саме з цим виразом обличчя. В даному випадку доречно сказати не дурощі а економічні злочини,тобто діяння економічно-соціального характеру,які носять виразний антинародний і антиконституційний характер.

А так як С. Тигипко залишається “на передовій” цього ліберал-реформаторського курсу, то давайте вияснимо, що знаходиться за фасадом цього “розумного виразу” обличчя влади. А заодно, як казав Козьма Прутков, оглянемось “на зади” щоб не робити “знатних помилок” в майбутньому.

Починаючи з 90-х Україна вступила в пору незалежності. В момент проголошення держав

Категорія: Економіка
Теги: майбутнє, громада, особистість, суспільство, економіка, світ, Україна, Віктор Горобчук, Солідарність
Опубліковано: 2012.05.29 13:34

Коментарі:


2013-01-22 08:35:26 Анонімний коментар
There's a sceert about your post. ICTYBTIHTKY
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)