ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Тимошенко рятує будівництво. І вірю, що врятує!
знайти

Тимошенко рятує будівництво. І вірю, що врятує!


Нерухомість Луцьк

Бачу, що Юлія Володимирівна взялася за будівельну галузь не на жарт. Коли ця вся історія розпочалась (в середині серпня) з викупами ДІУ (держ. іпот. управління) недобудованого житла по всій Україні, то я якось пропустила її повз вуха, чомусь не задумуючись навіть про успіх справи.

Але прослідковуючи вже місяць за цим бачу, що справа просувається, і то як обіцялось. Мало по-малу будівельним компаніям вже перерахували 70% вартості житла. Уряд обіцяє, що вже за місяць всі кошти до кінця будуть перераховані. Справа за малим, треба чекати від будівельників здачі житла, що оплатив уряд, в експлуатацію. Це житло обіцяється в першу чергу пільговикам, ціни квадратного метра житла встановленні теж пільгові: від 2,5 до 4,2 тис. грн/ кв. м.

От цікаво мені, як то та антикризова програма підтримки будівництва зреалізує себе практично. Хто отримає житло? Чи в повному обсязі добудується? Чи не "згамає" наша рідненька корупція такої "благочинної" задумки. Весь цей будівельний розворот цікавий, але забезпечена житлом буде далеко не більшість. Але й те що робиться для хоч якоїсь долі українців вже важливо. Всі розуміють, що це  така собі передвиборча прем'єр-міністрівська "фішка".

Але ще раз наголошу (як завжди - я за Ю), що це, принаймні, реальні дії, гроші, контракти - і все напряму пов'язано з народом. І не треба, панове, кепкувати з реклами: "Вони -???, вона - ???", бо ВОНА таки робить, а не придумує нові безглузді гасла та піари собі. Це вам не по пару гривень перед виборами всунути голодному народу, це все ж таки житло і величезна будівельна промисловість, причому зкалічена кризою.

Нашу Ю. Т. не вгомонити. Вона ще й  міжурядові державні резиденції зібралась повернути, розпочинаючи справу з "крупняку". В добру путь Вам, Юліє Володимирівно!

P.S. Вболіваю і тримаю кулаки за тих людей, яким обіцяють це пільгове житло. Нехай їм пощастить і вони придбають довгоочікувану "корисну площу".

Категорія: Криза та нерухомість
Теги: Тимошенко, житло, квартири, прем'єр-міністр, пільгове житло, іпотека, будівельники, будівельна галузь
Опубліковано: 2009.09.13 21:06
Відредаговано: 2009.10.26 14:33


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)