ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Вагонка усьому голова
знайти

Вагонка усьому голова


Оздоблення деревом завжди додає будинку особливого затишку і тепла. А розмаїття порід та текстур дає можливість використовувати натуральну вагонку в будь-якому інтер’єрі.

Дерев’яна вагонка – естетичний, натуральний матеріал. Вона проста у монтажі, має хороші тепло- та звукоізоляційні властивості, здатна регулювати рівень вологи в будинку. Найчастіше дерев’яну вагонку використовують для оздоблення балконів, лоджій, коридорів, дачних будинків та саун. Проте експериментувати можна й у вітальні чи в іншій кімнаті. Для внутрішнього оздоблення використовують соснові породи, ялину, дуб, вільху, бук, липу. Вагонку із сосни фахівці вважають досить міцною і довговічною. Вона має жовтуватий або блідо-жовтуватий відтінок. Якщо її не покрити лаком, з часом вона потемніє.

Дубова вагонка значно дорожча, ніж соснова, але дуже міцна і стійка. Дуб має приємний відтінок і гарну текстуру. Липа – ідеальний варіант для лазні: повільно і слабо нагрівається, майже не містить смоли, чудово вбирає вологу і при цьому «дихає»...

вагонка

Дерев’яна стеля – ексклюзив

Дерев’яна стеля не вписується в традиційну класифікацію стель і є ексклюзивною. Таке рішення ідеально підходить для коридору. Технологія обшивання вагонкою подібна до монтажу гіпсокартону. Після встановлення підвісної стелі її висота зменшиться на 10-15 сантиметрів.

Дерев’яні стіни – традиція

Стіни, обшиті дерев’яною вагонкою, будуть слугувати декоративною окрасою передпокою. Час від часу її оновлюють: покривають морилкою та лакують.

Якщо Ви плануєте натуральне оздоблення…

Горизонтальне, вертикальне, за діагоналлю та «ялинкою» – це основні варіанти розташування дерев’яної вагонки. Для двох останніх варіантів додатково потрібно купувати не менше 10 відсотків матеріалу. Довжина дерев’яних планок різна – і 2,4 метра, і 2,68, і 3,0… Правильний вибір довжини вагонки допоможе зменшити кількість обрізків і зекономить ваші кошти. Відтінок вагонки можна підкоригувати, скориставшись спеціальними фарбниками. Вони зберігають натуральну текстуру дерева. Лакуючи вагонку, уникайте глянцевих лаків – блискуча поверхня втомлює око і не є ознакою гарного смаку.

Категорія: Будівництво
Теги: ремонт, вагонка, будівництво
Опубліковано: 2013.04.19 10:43


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)