ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► Конкурс-рейд “УВАГА! ДІТИ - НА ДОРОЗІ” триває
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

Конкурс-рейд “УВАГА! ДІТИ - НА ДОРОЗІ” триває


У Волинських школах триває місячник по вивченню та повторенню Правил дорожнього руху. В рамках цього місячника та Всеукраінського конкурсу-рейду “УВАГА! ДІТИ - НА ДОРОЗІ” працівники ДАІ м. Луцька в загальноосвітніх навчальних закладах проводять відкриті уроки, лекції-бесіди, метою яких є недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму та більш поглиблене роз’яснення неповнолітнім вимог ПДР.

Співробітниками ДАІ були проведені зустрічі з учнями усіх шкіл м. Луцька. Вікову категорію дітей для бесід вчителі вибирають самі, і вже спостерігається така тенденція, що бесіди в основному проводяться з учнями середніх класів. Адже молодших школярів ще в основному до школи водять батьки, а 5-8 класи вже ніби самостійні, але ще не усвідомлюють наслідки від невиконання правил дорожнього руху, діти нехтують елементарними вимогами “дорожньої грамоти”. Хоча, під час зустрічей у школах з працівниками ДАІ рівень їх знань стосовно ПДР знаходиться на достатньому рівні, але саме ця вікова категорія неповнолітніх, у більшості випадків, потрапляє під колеса автомобілів.

Особливу увагу звертають на дітей, які прийшли до школи в перший клас. У даному питанні допомагають вартовим доріг і освітяни. Адже згідно шкільної програми у кожному навчальному закладі саме цього місяця з дітьми проводять різноманітні конкурси по ПДР, а ДАІшники, в свою чергу, надають методичні матеріали, букварики по вивченню дорожньої грамоти.

Працівники Державтоінспекції сподіваються, що спільними зусиллями все-таки можливо досягти зниження кількості аварій з дітьми. І якщо до нас приєднаються і батьки, тоді у рідких випадках ми будемо чути такі слова “Увага! На проспекті Відродження сталася дорожньо-транспортна пригода. Під колеса автомобіля потрапила дитина!”.

Категорія: ДАІ
Теги: діти на дорозі, Конкурс-рейд, даі, дтп
Опубліковано: 2009.09.18 11:35

Коментарі:


2009-09-19 14:19:49 Ірина Кульган
Це добре, що такі бесіди проводять з дітьми. Але що робити, якщо цього не знають чи не пам'ятають самі дорослі, або взагалі водії? Їм же не проведеш місячник по повторенню Правил дорожнього руху. Бо деякі з них настільки осліпли, що навіть пішохідний перехід не бачать. Веду до того, що сама недавно ледве не стала жертвою на пішохідному переході.Тому не думаю, що в більшості випадків винні діти.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)