ГоловнаБлогиВибори в Україні ► Нові списки виборців готові
знайти

Нові списки виборців готові


Як повідомляє сайт Луцької міськради, групою по підтримці Реєстру виборців в Україні підготовлені списки виборців, які будуть розіслані  до 25 вересня 2009 р. Перші повідомлення лучани почали отримувати ще вчора. Якщо вказані у повідомленні відомості  містять неточності,або ви взагалі не отримаєте його до вищевказаної дати, ви зможете звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 19, кабінети №103, 109. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Я сам колись приймав участь у створенні подібного списку, і можу сказати, що враховуючи припинення фінансування у міжвиборчий період,  була проведена колосальна робота  - кожного тижня надходили сотні повідомлень про переміщення громадян з міліції, паспортного столу, в сільській місцевості - від селищних рад, з інших виборчих округів електронною поштою. Часто всі ці дані доволі суперечливі,  а  створення дублікатів, тобто якщо людина за документами різних служб мешкає в двох місцях одночасно - таке ні в якому разі не допускається, це може створити грунт для зловживань членами виборчих комісій.

 Нещодавно я побував в нашій міській робочій групі, і можу сказати - справи з часів минулих виборів значно поліпшилися. Група забезпечена всією необхідною оргтехнікою, а головне - змінився автор програми яка ці списки підтримує - замість беззмінного Атласу, "переможця" всіх державних софтверних  "тендерів" (автор цих рядків добряче з ним  намучився в свій час) - тепер інша фірма, ім'я якої з міркувань безпеки я поки розголошувати не хочу.

Хочу ще раз нагадати, що хоч і  нове виборче законодавство надає можливість поновити себе в списках у день голосування, але зробити це в зв'язку з завантаженістю буде доволі складно, а при невірно вказаних ваших даних працівник ТВК взагалі не матиме права видати вам виборчий  бюлетень.  Тому в разі виявлення будь-яких неточностей наполегливе прохання відвідати Реєстр.  Будьмо свідомими громадянами :)

 

Категорія: Вибори-2010
Теги: списки виборців, ТВК, робочі групи, Реєстр
Опубліковано: 2009.09.18 13:21
Відредаговано: 2009.09.18 21:41

Коментарі:


2009-09-19 14:13:12 Ірина Кульган
А я десь чула по новинах, правда не пам'ятаю в якому місті, що при складанні списків виборців допущено "енну" кількість помилок. То ж питання постає в тому, що необхідно перевіряти себе у списку. А то до чого ми дійдемо, якщо нас позбавлять права голосу?
Відповісти

2009-10-19 13:53:40 Анонімний коментар
Шкода, що не дають взагалі телефону, тільки адресу. Я не маю часу зайти туди. На мою адресу прийшли листи, нібито з Рівного людина у мене приписана, але це е так. Це говорить про те, що вони спеціально приписують людей, бо крім мене ніхто більше не живе, і я є власником свого житла. А телефону не дають. Отже, чекайте на фальсифікацію виборів. Та ще пошта надсилає повідомлення з сусідніх помешкань, це то повинен дбати про правильність доставки документів. Кинули, та й все, а адреса не та. От і думайте далі...
Відповісти

2009-10-20 16:13:37 Дмитро Тимощук
Пан Шиба сказав, що близько 1 500 лучан мають бажання уточнити сиски
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)