ГоловнаБлогиРесторанний критик - блог компанії Інтернет магазин Кухарт ► Ресторанний PR: хто кращий?
знайти

Ресторанний PR: хто кращий?


просто гарна картинкаРесторанний бізнес - досить непроста сфера діяльності. Відкриття ресторану сьогодні не є умовою успіху. Яскрава вивіска, затишний інтер'єр та вишукана кухня у поєднанні із відмінним сервісом більше не гарантують високу відвідуваність Вашого закладу. Перш ніж у потенційних відвідувачів з'явиться бажання відвідати Ваш ресторан, вони повинні не раз почути, побачити, прочитати про нього. І тут на допомогу приходить PR.

Власне, PR, як і реклама, потрібен будь-якому ресторану, щоб привабити клієнтів та розвінчати чутки, які поширюють Ваші конкуренти. Розумно організована PR-кампанія - ключовий момент у просуванні ресторану, який предбачає налагодження відносин з різними контактними аудиторіями, створення вигідної репутації і позитивного іміджу. Проте хто повинен цим займатись - директор, PR-менеджер чи рекламне агенство? Спробуємо знайти відповідь.

В невеликих ресторанах із порівнянно скромним бюджетом промоушном, як правило, займається директор, оскільки саме він повинен володіти відповідними знаннями та вміннями для виконання даного завдання. Подачі матеріалів у різноманітні ЗМІ недостатньо - потрібно розуміти, як і коли це зробити, знати цільову аудиторію потенційного носія інформації. Крім того, якщо директор ресторану цілком і безповоротньо закоханий у свій заклад, він і тільки він зможе стати найуспішнішим PR-менеджером.

Безперечною перевагою штатного співробітника та профеійного спеціаліста з піару є те, що він має достатньо інформаціїї щодо політики і повсякденної діяльності ресторану, його не доведеться посвячувати у кожну деталь структури. Він сприймає себе частиною організації і зацікавлений в успіху, може самостійно співпрацювати із засобами масової інформації.

Спеціалізовані агенства працюють з великою кількістю клієнтів в різних сферах PR, і тому володіють безцінним досвідом. Агенства незалежні у своїй роботі, можуть  надати об'єктивну пораду. Парадокс, але до порад сторонніх спеціалістів дослуховуються, як правило, уважніше, ніж до коментарів та пропозицій свого штатного кваліфікованого консультанта.

А загалом, найкращий PR для ресторану - сам ресторан. З його допомогою  можна створити власне коло відвідувачів, які цінуватимуть саме Вас, а не Ваших конкурентів. Громадськість повинна знати про Ваш заклад, якщо він справді вартий уваги!

 

Категорія: заклади громадського харчування
Теги: ресторан, PR, концепція
Опубліковано: 2009.09.23 19:40

Коментарі:


2009-09-23 20:44:37 Ірина Степанюк
я знаю агентство, що найкраще розрекламує ресторан!

2009-09-23 22:42:35 Максим Нікітін
Інтернет агенство Массімо

Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)