ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Нерухомість Луцьк. Майбутнє за новими бізнес-ресурсами
знайти

Нерухомість Луцьк. Майбутнє за новими бізнес-ресурсами


Нерухомість Луцьк

Маю безпосередню справу з інтернетом і мене дивує слабенька присутність наших агентств нерухомості на цьому рекламному ринку. Чомусь нерухомість Луцька так вузенько проскакує в деяких порталах, і яскравості реклами при цьому зовсім не помітно. А господарі агентств платять чималі гроші за подібні, не дуже якісні послуги. Я все натякаю на такі собі заїжджені портали з не дуже вдалим дизайном, з поганою оптимізацією під пошукові системи, з поганим інтерфейсом користувача. І тому подібні сайти є вкрай незручними: інформація читається не чітко, розпливчато, важко шукається.

Чомусь агентства нерухомості Луцька не звертаються до можливостей та потенціалу сучасних  інтрнет-порталів. Адже в Луцьку нові бізнес-ресурси, зовсім відмінні від ресурсів, що створювались під час першої хвилі інтернет-буму.  Звичайно, піонери інтернету загально відомі, проте їхні можливості не відповідають сучасним вимогам бізнесу, а нові портали, навпаки, створені на основі глибокого аналізу бізнес-процесів сьогодення. Якісне рекламування підприємства (у нашому випадку агентства нерухомості) не повинно обмежуватись сайтом-візиткою компанії, або рекламою на одному широко-відомому порталі, секрет впізнаваності підприємства і знаходжуваність його послуг в інтернеті полягає в комплексному поширенні інформації про підприємство на різних ресурсах і просуванні цієї інформації в пошукових системах. Багато хто не знає цих тонкощів, і відмовляється від рекламування в нових сайтах, або кажуть "ми рекламувались в інтернеті і нам не сподобалось", маючи на увазі розміщення однієї-двох статейок на популярному ресурсі. А дарма! За ті ж самі, а то й менші кошти сьогодніші бізнес-ресурси роблять роботу і об'ємнішу, і якіснішу і найголовніше гарантовано таку, що допоможе в просуванні бізнесу. Сучасні бізнес-портали опікуються командами професіоналів, які вже здобули досвід і знають тонкощі інтернет-реклами.

Це стосується не лише категорії нерухомість Луцьк, але й усіх підприємств, які повинні здійснювати рекламу. Газетні оголошення - це вже вчорашній день, бігборди - реклама на короткий час. Помалу починаємо виходити з кризи і потрібні нові залучення до співпраці. Отож ЯКІСНА інтернет реклама - це саме те що треба. Великі українські міста вже давно живуть за принципом: якщо в інтернеті - то якісний та актуальний портал, а не той, що вже вичерпав себе. Всі, хто залучений до бізнесу нерухомість Луцьк, шукайте нові можливості в інтернеті, не нехтуйте пропозиціями ще не дуже, на перший погляд, відомих порталів, тому що якраз за новим - майбутнє!

Категорія: Нерухомість
Теги: інтернет-портал, нерухомість Луцьк, нерухомість, реклама в інтернеті, бізнес-ресурси
Опубліковано: 2009.09.22 13:35
Відредаговано: 2009.12.13 00:02

Коментарі:


2009-09-22 15:31:15 Ірина Кульган
Підтримую останню цитату
Відповісти

2015-12-22 00:58:59 Анонімний коментар
Reading this makes my deciisons easier than taking candy from a baby.
Відповісти

2009-09-22 18:32:56 Максим Нікітін
Проблема в тому, що у людей зараз тотальна апатія до усього нового. Люди не хохуть вчитися, прагнути до кращого. Всі чекають якусь халяву. Поки чекають під прикриттям кризи, - інші заробляють.
Відповісти

2009-10-13 14:28:39 Анонімний коментар
Маячня.

Зрозуміле Ваше бажання заробити на рекламі, але зараз трохи не та ситуація. Бульбашка здувається. Будуть нормальні ціни - буде рух. Будуть і оголошення і реклама.

Раніше було не потрібно - був штучно виклинай ажіотаж. підігрітий кредитуванням. Люди і так хапали мох і болото.
Зараз живі гроші скінчились. А у кого є - сто раз подумає, чи варто вбахати їх в дешевіючу нерухомість.
Відповісти

2009-10-14 14:10:53 Максим Нікітін
Так ми хочем заробити на рекламі, але ми пропонуєм не просто рекламу, а співпрацю. Заключаючи з нами договір ви отримуєте додаткових співробітників, які продають об'єкти нерухомості в інтернеті. Ми виконуєм досить великий ою'єм роботи, який дає результат.

Ажіотаж був штучно створений не лише кредитами, а й будівельними компаніями, які отримували пільгові кредити на будівництво, наприклад, 3 млн, з яких один в карман. Для того, щоб отримати новий кредит, треба "продати квартири", тобто як правило забудовники частину квартир викуповують самі, і тим самим створюється враження, що у нас купують швидше ніж будують.
Так по усім законам ціни на нерухомість повинні падати, але не в нашій державі...
Відповісти

2009-10-14 14:02:57 Ірина Степанюк
Реклама в інтернеті не маячня, а майбутнє. Реклама - двигун прогресу, а пісимістичні настрої ознака слабкості.
Відповісти

2009-10-14 14:14:09 Максим Нікітін
Реклама в інтернеті відрізняється від реклами в друкованих виданнях, або бігбордів. В інтернеті продають та купують, я особисто в цьому переконався.
Відповісти

2009-10-20 11:31:31 Анонімний коментар
"Маячня" - це характеристика не реклами в інтернеті, а цієї статті.
Відповісти

2009-10-20 12:07:49 Максим Нікітін
Не зрозумів комент.
Відповісти

2009-10-20 12:28:25 Анонімний коментар
Це була відповідь на :
"Реклама в інтернеті не маячня, а майбутнє. "
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)