ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Нерухомість Луцьк. Важко щось прогнозувати
знайти

Нерухомість Луцьк. Важко щось прогнозувати


По нерухомість Луцьк важко зпрогнозувати якісь перспективи розвитку ріелторського бізнесу. Розробляючи опитування спеціалістів з нерухомості наших луцьких агентств я наштовхнулась на досить песимістичні прогнози. Можливо не так прогнози, як песимістичне сьогодення ріелторського життя.

 Голова правління "Волинського агентства нерухомості" Мусійчук Валерій Ростиславовичем зазначає, що агентства живуть "сьогоднішнім днем", ринок стоїть, продаж практично немає як комерційної так і житлової нерухомості. Така ж ситуація із орендою приміщень. З початком кризи ціни на житло впали на 40-50%, а від цього напряму впали заробітки від заключених угод. Відсутність іпотечного кредитування плюс до всього незрозуміла ситуація на валютному ринку диктує свої вимоги. Прогнози важко робити, бо з такою нестабільною ситуацією в державній економіці ситуація є непередбачувана. Проте надія на краще майбутнє на ринку нерухомості є. Але для цього потрібно зачекати певний час.

Рієлтори "Волинської міжрегіональної біржі" зауважуюють, що на початку літа ситуація була більш жвавою, і пов'язують це з приїздом у відпустки заробітчан. Але на зараз це пожвавлення призупинилось. Від початку нового року ціни у Луцьку на житло виросли в середньому на 20-30% (отож  на цінове дно годі й сподіватись). Відсутність новобудов та скорочення будівництва теж відіграють важливу роль в загальному ступорі нерухомість Луцьк.

Подібні висновки робить директор АН "Антада"  Дацюк Тетяна Олексіївна, а також погоджується директор АН "Берегиня" Шава Світлана Андріївна.

 Ситуація по нерухомість Луцьк нічим не відрізняється від загальноукраїнської. Криза, коливання на валютному ринку, невеликі масштаби нашого міста, занепад економіки держави не дають змоги щось суттєво зпрогнозувати. Але я сподіваюсь, що настануть часи коли можна буде зробити якусь аналітику нерухомість Луцьк , статистичні прогнози на професійному рівні. Треба набратись терпіння, та зачекати і пожвавлення на ринку відбудеться.

Категорія: Нерухомість
Теги: агентство нерухомості, нерухомість Луцьк, ріелтори, нерухомість, ринок нерухомості
Опубліковано: 2009.09.23 14:06
Відредаговано: 2009.09.23 17:46

Коментарі:


2009-09-23 19:03:40 Анонімний коментар
Цікава інформація, дякую...
Відповісти

2012-10-23 04:59:13 Анонімний коментар
This info is the cat's pjaamas!
Відповісти

2009-10-13 19:19:55 Анонімний коментар
Реальних платоспромжних покупців на ринку одиниці. Вони дуже правильно роблять,що вичікують. Погляньте на нещодавно здані (рік і більше) новобудови - на більшості вікон ще монтажні ленти-вони пустують.Ознаки життя в кращому випадку в 50% цих квартир.А скільки квартир пустую на вторинному ринку? По 1-2, інколи і 3 у звичайному під"їзді 9-ти поверхового будинку!!! ПРОПОЗИЦІЯ У РАЗИ ПЕРЕВИЩУЄ ПОПИТ!!! ЦІНИ ПАДАТИМУТЬ!ВОНИ НЕ МОЖУТЬ НЕ ПАДАТИ!!!
Відповісти

2009-10-13 19:22:36 Анонімний коментар
А так звані "аналітики" від світу ріелторів будуть свякими можливими і неможливими методати будуть лякати черговим подорожчанням, якого при ЗНИЖЕНІ ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ ПОКУПЦІВ БУТИ НЕМОЖЕ!!!
Відповісти

2009-10-13 21:23:36 Анонімний коментар
Зараз ні хто толком не заробляє що б купити собі квартиру. Кредитів банки не дають. А декому терміново потрібно продати своє житло. Ціни будуть падати і падати як мінімум до 2011 року.
Відповісти

2009-10-14 13:46:07 Ірина Степанюк
Я не вважаю, що ціни будуть падати до 2011 року, і не слід робити таких далекоглядних прогнозів, бо дехто може й прислухатись. Краще прослідковувати цю тему щомісячно, о це і буде реальний прогноз.
Відповісти

2009-10-14 13:59:10 Максим Нікітін
А на мою думку ціни не рухаються взагалі, більше того їх немає, бо немає продаж.
Відповісти

2009-10-20 11:39:50 Анонімний коментар
Ще одна смішна стаття.
Затишшя чи пожвавлення ринку - це для професіонала лише один із багатьох індикаторів ринку, на основі яких можна і слід робити якісні прогнози.
Відповісти

2009-10-21 18:27:49 Максим Нікітін
І деж ті професіонали? Український ринок, як і вся економіка не підвладна загальновідомим законам. Долар скаче тому, що хтось крутить скакалку от він і скаче.
Відповісти

2009-11-05 09:34:26 Анонімний коментар
мне кажется, ценам больше падать уже некуда, кого приперло продать, тот уже продал свои квартиры. а за меньшую цену, чем нынешние, продавать недвижимость не имеет смысла. пускай стоит, кушать не просит. а насчет наличности, неправда. деньги у народа есть (куда делись забранные у банков депозиты? не преели же их за пол года ))), да и заработчане, как переводили деньги родственникам в украину, так и переводят). народ просто выжидает, интересно чего? наверное подорожания )))
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)