ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Чим вигідніше опалювати житло: газом чи електроенергією?
знайти

Чим вигідніше опалювати житло: газом чи електроенергією?


Час дешевих енергоносіїв минув. Тепер усі цікавляться, як обігріти житло з мінімальними витратами.Для Вас, шановні читачі,фахівці магазину «Опалювальна техніка» пропонують декілька варіантів опалення приміщень і гарячого водопостачання з тим, щоб Ви самі моглирозібратисяуцьому питанні.

Варіант 1. Централізоване опалення і гаряче водопостачання

Переваги: низькі витрати на підтриманняроботи системи опалення, гаряче водопостачання відрізняється високою продуктивністю.

Недоліки: надмірно висока вартість послуг і низька їх якість, залежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, перерви у гарячому водопостачанні.

Варіант 2. Електрокотел і електробойлер

Ми вибираємо опалення на базі електрокотла через те, що за принципом роботи він нічим не відрізняється від індивідуальної системи опалення на базі газового котла і дозволяє досягти високого рівня комфорту.  Водопостачання за допомогою електричного бойлера має свої нюанси:запасу гарячої води вистачає на дуже короткий час.Нагріти воду до потрібної температури можна лише за кілька годин.

Переваги: річні витрати на опалення нижчі у порівнянні з централізованим опаленням, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, постійне гаряче водопостачання, високий рівень комфорту.

Недоліки: високі капітальні витрати, організація обслуговування обладнання, монтаж електричних кабелів великого січення від розподільчого щита.

Варіант 3. Обігрів приміщень електричними конвекторами/масляними радіаторами. Гаряче водопостачання з допомогою електричного бойлера.

Цей варіант щодо витрат на опалення і гаряче водопостачання ідентичний попередньому, проте монтаж стаціонарних електронагрівачів обходиться набагато дешевше.

Переваги: річні витрати на опалення нижчі у порівнянні з централізованим опаленням, простий монтаж, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, постійне гаряче водопостачання, високий рівень комфорту, відсутність теплоносія.

Недоліки: високі капітальні витрати (при використанні масляних радіаторів), монтаж електричних кабелів великого січення від розподільчого щита.

Варіант 4. Індивідуальна система опалення і гаряче водопостачання на базі настінного двоконтурного газового котла.

Переваги: найнижчі річні витрати на опалення та гаряче водопостачання, найвищий рівень комфорту,можливість застосування автоматичного регулювання опалення, постійне гаряче водопостачання з високою продуктивністю, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії.

Недоліки: немалі капітальні вкладення, але вони разові, тоді як експлуатаційні витрати,які приносять економічну вигоду, – довгострокові.

Висновки. Опалення і гаряче водопостачання за допомогою двоконтурного газового котла перебуває поза конкуренцією у порівнянні з використанням електроенергії чи централізованих комунальних послуг. Великі капітальні витрати окупаються впродовж 3-4 опалювальних сезонів. При цьому користувач має можливість вибирати найбільш підходящий режим у приміщенні за допомогою термостата і відповідно економити паливо.

Фахівці магазину «Опалювальна техніка» запропонують Вам повний комплекс послуг: від продажу обраної техніки до її монтажу, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

Магазин «Опалювальна техніка»:

м. Луцьк, вул. Рівненська 76а, офіс 116,тел.: (0332) 78-67-82, (050) 723-30-16, (096) 438-10-88, www.volunteplo.com.ua

Категорія: Отоплювальний сезон
Теги: опалення
Опубліковано: 2013.10.09 12:39

Коментарі:


2015-11-13 02:00:40 Анонімний коментар
That's really shedwr! Good to see the logic set out so well.
Відповісти

2017-07-03 09:42:12 Анонімний коментар
Продаю:Рубанi дрова твердих порiд,Торфобрикет. Доставка Луцьк та обл. Тел:0501094084 drova-plus.io.ua
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)