ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Декоративна штукатурка – це краса та екологічність
знайти

Декоративна штукатурка – це краса та екологічність


Від теплого і чуттєвого до холодного та елегантного – декоративна штукатурка своєю фактурою підкреслює характер та призначення приміщення. Шорсткувата чи матова, об’ємна чи глянцева – вона може навіть грати головну партію в оркестрі елементів декору, задаючи тон усьому інтер’єру.

Декоративна штукатурка – один з наймодніших, екологічно чистих матеріалів. За її допомогою можна створювати неймовірні за красою візерунки. Штукатурка приємна на дотик, дозволяє приховати різного роду дефекти, перетворювати стіни та стелі на справжній витвір мистецтва. Плоскі картини, об’ємне панно, імітація піску, моря і деревної кори – все це можна легко відобразити, просто купивши в будівельному магазині суху суміш. Гранули скла, мінеральна крихта (мармур, сланець, слюда, вапняк), що входять до складу штукатурки, допоможуть Вам створити ілюзію природного матеріалу.

будівельні матеріали

Таку штукатурку застосовують і для обробки фасадів – вона стійка до перепадів температур, зносостійка та довговічна. Цей матеріал дозволяє стінам та стелі «дихати» завдяки мікропористій структурі. За декоративною штукатуркою легко доглядати: її можна чистити засобами для миття посуду, пральними порошками, милом або водою.

Оздоблення стін декоративною штукатуркою починається з підготовки стін: вони очищаються від старого покриття, бруду та пилу. Потім за допомогою валика наноситься ґрунтовка глибокого проникнення.

Приготування розчину здійснюється відповідно до інструкції на упаковці. Зазвичай він ретельно перемішується за допомогою спеціальної насадки, яка вставляється в дриль. Відповідальним моментом у підготовці суміші є додавання фарбника.

Штукатурка на поверхню стін лягає дуже легко. Нанесеному шару за допомогою щітки легко надається смугаста структура. З цією метою використовують структурні валики та зубчасті кельми. Якщо зім’ятим поліетиленовим кульком злегка натискати на поверхню зі штукатуркою, отримаємо деталі «місячного» рельєфу. Для формування візерунків можна також використовувати різні штампи та аплікатори. З їх допомогою формуються повторювані рельєфи. Висихання штукатурки залежить від товщини шару і може тривати до двох діб.

Категорія: Будівництво
Теги: декоративна штукатурка
Опубліковано: 2013.10.09 12:43


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)