ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Петро КАЧАН: «Політика ТзОВ «Стройхем Луцьк» – пропонувати клієнтам тільки найкраще!»
знайти

Петро КАЧАН: «Політика ТзОВ «Стройхем Луцьк» – пропонувати клієнтам тільки найкраще!»


Роботу працівників ТзОВ «Стройхем Луцьк» можна порівняти з мистецтвом. Демонструючи ювелірну майстерність, вони обробляють складні криволінійні, циліндричні та пласкі поверхні деталей, пази, отвори різної форми, шліци. Руки майстрів просто на очах перетворюють заготовки із металу на «золото» – запасні частини до найрізноманітнішої техніки: сільськогосподарських машин та агрегатів, великовагових вантажних автомобілів і автобусів «Богдан», бобкатів, поліграфічного та пакувального обладнання тощо.

Петро КАЧАН

Ця фірма веде свій родовід з 31 липня 2006 року. Вона – плід українсько-словацького співробітництва.

– Ми розпочали свою діяльність з виробництва алюмінієвих ущільнювальних кілець для обладнання текстильної промисловості Словаччини, – розповідає директор ТзОВ «Стройхем Луцьк» Петро Олександрович Качан. – Працівники фірми пройшли професійне навчання у цій країні. До нас неодноразово приїжджали фахівці зі Словаччини– основа бізнесу закладалася спільними зусиллями. Щомісяця відправляли за кордон по 12 тисяч кілець. Проте на заваді двостороннього співробітництва стала фінансова криза. Тому були змушені зробити ставку на замовників у межах своєї країни. Життя показало, що ми зробили правильний вибір.

Нині ТзОВ «Стройхем Луцьк» переживає період свого розвитку. Його команда виросла з шести чоловік – тепер у ній працює шістнадцятеро професіоналів. Фірма надає широкий асортимент послуг – проводить механічну обробку металу на горизонтально-розточному, токарному, фрезерному, зубофрезерному, свердлильному, плоско-шліфувальному, кругло-шліфувальному обладнанні. На замовлення виготовляє шестерні, вали, зірочки, інші запасні частини до механізмів та машин, сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва.

Кажуть, що ТзОВ «Стройхем Луцьк» є незамінною фірмою, особливо для фермерів. Адже вони мають можливість тут замовляти запасні частини до тракторів, комбайнів, сівалок тощо. Головне – відпадає необхідність оббивати пороги усіляких постачальницьких структур у пошуках необхідної деталі.

– Протягом останніх років виступаємо партнерами спільного українсько-словацького підприємстваТзОВ «Лігум» – воно відновлює гумове покриття всіх типів поліграфічних валів, а ми їх ремонтуємо, –продовжує свою розповідь Петро Олександрович.

– Слугуємо також ремонтною базою для ТзОВ «Теріхем-Луцьк», якевиготовляє поліетиленові матеріали та вироби. Плідно співпрацюємо з ПрАТ «Волиньхолдинг», ТзОВ «Кроноспан УА» (м. Нововолинськ), фермерським господарством «Волиньагрохолдинг» (село Шепель Луцького району), ПАТ «Луцьксантехмонтаж», державним підприємством «Маневицьке лісове господарство», ПАТ «Рожищенськийсирзавод», ПрАТ «Волинська фондова компанія»,ТзОВ «Радехів-цукор»та багатьма іншими комерційними структурами. Замовлення отримуємо з усіх куточків України – найчастіше до нас звертаються за допомогою клієнти з Волинської, Львівської, Хмельницької та Рівненської областей. Надаємо послугиі за посередництвом поштових відділень.

До речі, «Стройхем Луцьк»ремонтує усі бобкати, які експлуатуються в обласному центрі, а також реставрує балки та задні мости вантажних автомобілів, виготовляє запасні частини до автобусів «Богдан». Бізнес-партнери отримують підтвердження високої якості роботи і надійності фірми. Тут проводиться термічна обробка металів: в одних випадках здійснюється гартування поверхневого шару деталі, в інших –запасна частина гартується повністю… 

Гордість фірми – це токар Леонтій Олексійович Ващук, токар-розточник Віктор Едуардович Янович, токар Юрій Миколайович Тижук, фрезерувальник Юрій Андрійович Хомич. Для працівників організовуютьсяпоїздкина рибалку, за грибами тощо.За словами Петра Олександровича, якісний корпоративний відпочинок – запорука бездоганної роботи колективу.

Петро Качан: «Коли Ви обираєте виробиТзОВ «Стройхем Луцьк» – Ви обираєте бездоганну якість, надійність і швидкість обслуговування. Наша політика – пропонувати клієнтам тільки найкраще!»

ТзОВ «Стройхем Луцьк»:

м. Луцьк, вул. Рівненська, 76 А, тел./факс: (03322) 25-01-11, 067-361-54-55, e-mail:strojchem@plastmas.lutsk.ua

Категорія: Будівництво
Теги:
Опубліковано: 2013.10.09 12:52


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)