ГоловнаБлогиЕконом Фреш - блог компанії Економ Фреш ► Плани на осінь: вибираємо меблі
знайти

Плани на осінь: вибираємо меблі


Ви хочете освіжити інтер’єр офісу чи своєї оселі, зробити його більш привабливим та затишним? Чудово! Насамперед Ви маєте знати, що у цьому випадку ніяк не можна обійтися без нових зручних та практичних меблів. Їх вибір – це завжди приємні клопоти.

меблі у Луцьку

Маестро інтер’єру – шафа-купе. Вона є незамінною, коли речей багато, а місця в квартирі мало, – завдяки системі розсувних дверей економить корисну площу приміщення. Шафу-купе можна замовити під самісіньку стелю і вбудувати її в будь-яку нішу. Шафи-купе бувають кутовими, діагональними, кутово-діагональними. Вони також можуть виконувати функцію міжкімнатних перегородок або розташовуватись по обидві сторони вхідних дверей, поєднуючись антресолями. Шафу-купе можна встановити у будь-якому приміщенні: у вітальні, дитячій кімнаті, спальні, їдальні, кухні, бібліотеці, офісі тощо. Вона чудово поєднується з іншими видами корпусних меблів: столами, полицями, тумбами, ліжками, комодами тощо.

Офісні меблі для Вашого бізнесу. Вони перетворюють найнуднішу роботу у задоволення. Сьогодні пропонується широкий асортимент робочих столів (прямих, кутових, з вирізом, брифінг-приставками, на металевих опорах в стилі «hi-tech», приставних або з мобільними тумбами), поворотних крісел для персоналу та офісних стільців для відвідувачів, компактних шаф та тумб, стелажів, стійок «reception» з ДСП, дерева, скла, металу, акрилу та пластику тощо. За допомогою таких меблів можна облаштувати офіс на будь-який смак – вони дозволяють економити простір, найпотрібніші речі завжди тримати під рукою. Одна з тенденцій європейської офісної моди – округла форма всіх об’єктів меблювання. Зречення від гострих кутів та прямокутних форм не тільки дозволяє створити оптимальні умови для праці співробітників, але і підтримувати в колективі дух співпраці. Вибираючи меблі, не забувайте про те, що офіс – візитна картка Вашого бізнесу.

Комп’ютерний стіл. Він повинен бути зручним, комфортним та багатофункціональним – для розміщення усіх необхідних аксесуарів. На комп’ютерному столі будь-яка потрібна для роботи річ знайде своє місце: треба лише придбати зручну модель. Для школяра та студента можна вибрати стіл з навісними полицями для паперів, підручників, креслень тощо. Для тих, хто працює вдома і постійно користується принтером, ідеально підійде стіл з додатковими полицями та тумбами. «Просунутим» користувачам, безсумнівно, прийде по душі максимально відкрита модель стола з урахуванням того, яка додаткова техніка розміщуватиметься на ньому. Комп’ютерний стіл може розташовуватися як уздовж стіни, так і в кутку кімнати: Ви маєте можливість вибрати цілісний кутовий комп’ютерний стіл або придбати додатковий бічний комп’ютерний столик, який легко приєднується до основного. Інколи в комплекті продається і тумба викочування. Ще одна модна тенденція таких столів – складна «обтічна» форма з напівкруглим вирізом. Пропонується також серія столиків-поличок для роботи з ноутбуком та планшетником.

Категорія: дизайн інтер`єру
Теги: меблі
Опубліковано: 2013.10.09 12:56


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)