ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Скільки коштують заставні квартири?
знайти

Скільки коштують заставні квартири?


Нерухомість Луцьк

заставні картириБанки, які найактивніше видавали кредити населенню для покупки квартири і, відповідно, маючи проблеми з поверненнями кредитів, вимушені забирати іпотечні квартири і виставляти їх на продаж, пише 100m2.

Банк "Фінанси і кредит"

На стартовій сторінці сайту виділений розділ «Заставне майно» і зручний рубрикатор відразу дозволяє відфільтрувати об'єкти по Києву. Всупереч всім очікуванням про велику кількість квартир саме в цьому банку, на сайті виставлена всього лише одна 6-кімнатна квартира загальною площею 163,3 м² на вулиці Дмитрієвській  майже за 3 мільйони доларів. Спробували ми знайти схожу на сайтах від агентств нерухомості. Саме на Дмитрієській  не знайшли, але на сусідніх вулицях в нових будинках і з більшою площею можна знайти квартиру і за 1,5 мільйона.

"Мегабанк"

Так само, як і у попередньому випадку, на продаж виставлена одна 5-кімнатна квартира на вулиці Молдавській. Ціна не вказана. Істотна відмінність від решти банків полягає в тому, що тут на сайті пропонується 2 рубрики по реалізації заставного майна:
Перелік майна, яке знаходиться в заставі ПАО «МЕГАБАНК» і в даний час реалізується;
Майно, пропоноване на продаж клієнтами банку.

"Укрпромбанк"

У даному банку створений окремий сайт під назвою «Бізнесдосье», який і займається продажем вилученого майна і новобудов, які кредитує! Укрпромбанк. Що ж, подивимося.

Всього представлено 148 об'єктів заставної житлової нерухомості по Україні. З них в Києві – жодній! Представлені такі області, як:

  • Дніпропетровська;
  • Закарпатська;
  • Запорізька;
  • Миколаївська;
  • Одеська;
  • Рівненська;
  • Харківська.

Що ж до кредитування новобудов, то іпотеку видають тільки на придбання житла на первинному ринку в акредитованих будівельних компаніях – партнерах Укрпромбанку.

"ПУМБ"

Після 5 хвилин безглуздого ходіння по сайту зважаючи на незручну навігацію ми все ж таки знайшли розділ, який займається продажем заставного майна. Не можу не написати ще і про те, що сайт, хоч і розроблений студією Лебедєва, але більше схожий на гру-броділку. Повернемося ж до конфіскату.

У самому Києві представлено всього 3 квартири і по області ще 4 квартири + виявилось, що Чернігів – це теж Київська область (так вважають фахівці банку). Вартість квартир така:
На вул. Григоренко 2-к квартири в новобудові продається за $105 тис. (така сама від агентства нерухомості пропонується за 65 тисяч доларів);
На вул. Гоголівській 3-к квартири без ремонту на останньому поверсі продається за 200 тисяч (аналогічне житло ми не знайшли);
На вул. Артема 4-к квартири але невеликого метражу і на першому поверсі продається за $270 тисяч (мінімальна вартість квартири на вул. Артема, яку ми знайшли у продажу, – 530 тисяч, але це нові будинки і порівнювати із старим фондом навіть не має сенсу).

"Альфа – банк"

На сайті цього банку пропонується (цитую): «майно, що реалізовується, за досить вигідними цінами». Перевіримо?

На самому сайті виявилося неможливим проглянути пропоноване житло, але нас труднощі не лякають! Ми викачали файл і приступили до вивчення. Всього представлено 20 об'єктів житлової нерухомості на продаж і жодного об'єкту в Києві. Дарма старалися, виходить?!

"Укрексімбанк"

Великий логотип на головній сторінці сайту запрошує ознайомитися із списком виставленого на продаж заставного майна цього банку. Ну що ж, приступимо.

Загальним списком, без можливості фільтрації міста представлений список всіх об'єктів. У Києві, як виявилось, виставлена на продаж всього одна квартира на вулиці Горького. 2-кімнатна квартира розташована на 6 поверсі, 6 поверхового будинку, загальною площею 84 м². Ціна не вказана, з виноскою «договірна».

За данними Ricardo

Де ж ті квартири, що банки змушені продавати як конфісковані аби повернути суми виданих кредитів? Залишається лише здогадуватись? Виставляється щось для відводу уваги, а все інше майно, звичайно, продається. Але по яким цінам ми про це не дізнаємось.

 

 

Категорія: Нерухомість
Теги: мегабанк, фінанси та кредит, повернення кредитів, іпотечні квартири, банки, кредити, заставні квартири, іпотека, застава, укрпромбанк, пумб, альфа-банк, укрексімбанк
Опубліковано: 2009.10.21 15:44
Відредаговано: 2009.10.26 14:44

Коментарі:


2014-10-17 02:50:58 Анонімний коментар
That's not just the best anwesr. It's the bestest answer!
Відповісти

2015-12-22 03:24:29 Анонімний коментар
YMMD with that anwser! TX
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)