ГоловнаБлогиМарта говорит ► Політтехнолог «Батьківщини» О.Медведєв працює на Росію
знайти

Політтехнолог «Батьківщини» О.Медведєв працює на Росію


Головний політтехнолог  ВО «Батьківщина» Олег Медведєв, виявляється, потаємно зраджує своїм «біло-сердечним» роботодавцям  з Росією. Політ технолог опозиції, мабуть не вдовольнившись формами чи сумами оплати власних піар-проектів, вирішив заробляти на росіянах, які цікавляться Україною і, на відміну від опозиції, готові платити.

Так, стало відомо, що до О.Медведєва з проханням допомогти встановити контакт з членами Венеціанської комісії звернувся російський політолог Андрій Окара. Росіянин зазначив, що його колеги розробили технологічний процес звільнення Юлії Тимошенко через співпрацю з Венеціанською комісією.
О.Медведєв пообіцяв посприяти у вказаному питанні, хоча зазначив, що після провалу опозиційного законопроекту про судочинство, взаємостосунки з Венеціанською комісією погіршилися.
Наразі, О.Медведєв невдоволений «Батьківщиною». Арсенія Яценюка як політика Медведєв вважає безперспективним та «зливає» компромат на останнього Володимиру Кличку. Натомість у проект «звільнити Юлю» політтехнолог також не вірить. Іншими словами, робітник, якого найняли для роботи, не вірить у її позитивний результат. Виникає питання: а чи відомо Арсенію Петровичу і ув’язненій Юлі, що їх партійні кошти «вилітають у трубу» без будь-якого ефекту для самих роботодавців.

Категорія: ВО Батьківщина
Теги: Батьківщина, політтехнолог, Медведєв, Яценюк, Кличко, Окара, Росія
Опубліковано: 2013.11.03 23:46


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)