ГоловнаБлогиУкраина онлайн ► Олег Тягнибок влаштувався на службу у посольство США
знайти

Олег Тягнибок влаштувався на службу у посольство США


Найбільш сприятливі умови для використання в своїх цілях певних громадських чи політичних організацій створюються тоді, коли запропонована допомога, в обмін на цілковиту покору, не має іншої альтернативи. Зважаючи на цілковитий крах авторитету ВО «Свобода», у Олега Тягнибока такої альтернативи немає вже давно, а запропонована американським посольством фінансова підтримка стала манною небесною, від якої, звісно, він відмовитись не міг.
Останнім часом Олега Тягнибока можна все частіше помітити в приміщенні Посольства США в Україні, де вірогідно отримує він завдання по проведенню досить цікавих інформаційних акцій. Однією з таких стала ініціатива американських колег Тягнибока щодо проведення кампанії, спрямованої проти Росії. При цьому, американська сторона в руки головного «сворбодівця», окрім фінансової підтримки, надала й будь-які виявлені факти військових та інших злочинів, як в РФ, так і в СРСР, у повоєнні часи минулого століття.

В свою чергу, «свободівці» змушені підкріплювати замовлені інформаційні атаки своїми власними винаходами. За наказом Тягнибока, навіть, було розроблено нові історичні матеріали, які прямо вказують на існування факту розстрілу польських офіцерів частинами НКВС поблизу фортець Волинської області. Креативні історики винайшли нові артефакти, документи, що начебто претендують на історичну достовірність, та ще й результати розкопок, які насправді ніколи не проводились. Хоча, одну розкопку все ж таки Тягнибок вирішив провести. Напевно, все-таки викликала сумнів у справжніх істориків така кількість історичних висновків, зроблених на пустому місці. Саме тому Тягнибок доручив завзятому «побратиму» нардепу А.Вітіву спробувати себе у якості археолога. Наразі, саме він очолює проведення археологічної розкопки у місці начебто масових розстрілів, звісно під егідою ВО «Свобода».
Як показує досвід, – народжений літати плавати не зможе, як певно не зможе депутат успішно провести розкопки в якості археолога-аматора. Питань законодавчого рівня, вирішення яких у парламенті потребує держава, набагато більше, аніж надуманих Тягни боком приводів відволікати депутатів від прямих обов’язків. То ж й Україні було б набагато вигідніше, якби її депутати ці обов’язки виконували, а не керувались вказівками іноземних «демократизаторів».

Категорія: Свобода
Теги: Свобода, Тягнибок, Вітів, розкопки, історія, парламент, робота, Посольство США
Опубліковано: 2013.11.03 23:59


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)