ГоловнаБлогиПраво на думку ► Яценюк купує піар від «Інтерфакса»
знайти

Яценюк купує піар від «Інтерфакса»


Яценюк, він же – «Сєня пречудовий», продовжує впевнено йти до омріяної мети – висунення власної кандидатури в якості єдиного кандидата в президенти від опозиції, не залежно від долі засудженої Тимошенко. Яценюк розуміє, що навіть у тому випадку, якщо Тимошенко випустять, вона не повинна становити загрози його політичній кар’єрі.
Для підвищення власної інформаційної потенції Арсеній Петрович вирішив започаткувати свій піар-проект, який, на його переконання, може зробити з «мухи – слона», а в нашому випадку – «з лайна кулю». Платформою для піару Сєня обрав одне з провідних інформаційних агентств, які працюють в Україні – «Інтерфакс».

На «джинсу» від «Інтерфакса» Яценюк, до кінця 2013 року, виділив додаткове фінансування в розмірі 50 тисяч доларів. І це не разова проплата, а щомісячна грошова ін’єкція.
До пакету «джинси» для Яценюка «Інтерфакс» включив наступні опції: до кінця цього року агентство активно писатиме про ключову роль ініціатив Яценюка у процесі євроінтеграції України та розбудови демократичного суспільства на фоні боротьби влади та опозиції. Крім цього, Яценюк зображатиметься своєрідним Месією, який, попри недолугість Кличка та Тягнибока, намагається втримати «об’єднану опозицію» від розколу.
В продовження останнього, починаючи з січня 2014 року, читачі «Інтерфаксу» бачитимуть Яценюка як найбільш перспективного політика в усій опозиції, який за результатами соціологічних опитувань та моніторингів залишив далеко позаду не тільки Тягнибока з Кличком, а й саму Юлію Володимирівну..
Між іншим, для самої леді «Ю» теж заготована порція піару, щоправда «чорного». За окрему доларову котлету «Інтерфакс» буде виловлювати в Інтернеті та розкручувати на своєму ресурсі усю «чорнуху» про родину Тимошенко, зокрема про бізнес чоловіка та сексуальні забаганки доньки.

Категорія: Яценюк
Теги: Яценюк, піар, Інтерфакс, проплати, джинса, компромат, кандидат від опозиції, Кличко, Тягнибок
Опубліковано: 2013.11.05 18:51

Коментарі:


2014-10-17 08:57:03 Анонімний коментар
Okay I'm codcvnien. Let's put it to action.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)