ГоловнаБлогиГромадський журналіст ► “Поле чудес” від парламентської опозиції
знайти

“Поле чудес” від парламентської опозиції


Невже доблесні опозиційні лідери знову мають намір зібрати людей як овечок в центрі столиці, навішати їм локшини на вуха, постригти їх, а потім - сказати, що кіна не буде та розігнати по домівках. Відволікаючи людей від своїх сімей, роботи, відпочинку, вони переконують їх, що це, нібито, життєво необхідно для покращення майбутнього України.
Вже не дивуєшся приторним обіцянкам про заможне життя, нові підприємства з мільйонними робочими місцями, про доступні та якісні соціальні послуги, надсучасну медицину і ефективне та потрібне навчання…
Шкода, що багато людей віддає свій вільний час, емоції, а деякі – навіть добровільні фінансові та матеріальні пожертви так званим послідовникам кота Базиліо, які разом з лисицею Алісою (ЮВТ), котра, на її превеликий жаль, фізично з ними не може перебувати, здійснюють обіцянку подібну до «Поля чудес» з відомого радянського фільму «Пригоди Буратіно». «Лише треба затягнути на певний період паски», щоправда, на який – вони не уточнюють. «Ви закопайте монетки в Полі Чудес, а з них колись виросте монетне дерево», коли? Їх відповідь однозначна – «Скоро!».
На жаль, напевно багатьом подобається відчувати себе у ролі Буратіно, сподіваючись, що ці обіцянки призведуть до покращення. Можна навести блискучу аналогію до різного роду пропаганд. Якщо взяти для прикладу Грецію, чи Іспанію, які вже є членами Європейського Союзу, то вони потерпають від найбільшого в Європі рівня безробіття та як результат – найбільший рівень протестів серед громадян. Що ж обрати нашому громадянину – гуляти по Майдану, вигукуючи різні скоромовки, гасла та вірші, перебиваючись тимчасовим заробітком від політиків, чи шукати стабільно оплачувану роботу, яка на відміну від обіцянок політиків насправді принесе мир та достаток в кожну сім’ю. Звичайно, позиція безробітних з їх точкою зору зрозуміла – вони хочуть все й одразу, і при цьому нічого не робити, хіба що походити по Майдану…
Законом України не заборонені мирні акції протесту, однак наші шановні друзі-наступники кота Базиліо та гламурна лисиця Аліса вважають, що акції повинні бути мирними, щоправда з «деякими поправками». Розглянемо перші ластівки їх намірів. Візьмемо представника найбільш агресивно налаштованої партії ВО «Свобода», народного депутата Сиротюка, котрий так розлютився, коли автомобіль з гучномовцями, якого він замовив працівники Державної автомобільної інспекції України не пустили на Майдан. У результаті він наказав своїм прибічникам відтягти його та дати дорогу агітаційному автомобілю, при цьому пхнувши працівника органів правопорядку. Вказаним циганам, бо їх по іншому не можна назвати – начхати на те, що Майдан це місце відпочинку багатьох людей, на ньому постійно відзначаються всі свята, розташовані готелі з людьми, які приїхали із закордону в якості туристів, проживають наші громадяни – вони також люди і потребують відпочинку, їм зовсім не хочеться після напружених буднів замість спокійних прогулянок центром столиці, слухати вічне переливання з пустого в порожнє, або, що ще гірше – погано спати вночі через п’яні пісні, заклики та лайки по гучномовцям в нічний час!
В цей час, пан Сиротюк буянив, а вранці знову його почало косити не в той бік. Після похмілля, Сиротюк став сквернословити та бити пляшки з-під пива об загорожі, за якими заходилися аплікації для новорічних свят, а потім, ще й почав їх ламати. Можливо він це робить і не по своїй волі – це можуть бути або витівки зеленого змія над нещасною людино або, що більш імовірно, – мудрі уловки тих же представників кота Базиліо та лисиці Аліси.
Хотілося б застерегти людей від завідомо програшної гри в Поле чудес, яка може змінювати свою назву, але суті своєї не змінить. З таким прекрасними знатоками, що будуть встановлювати правила гри для власного збагачення –завжди можна залишитися з носом, як Буратіно:
«- Буратіно, а ти вмієш рахувати?
- Ні.
-Чудово… два сольдо плюс два сольдо - буде десять сольдо. Десять сольдо плюс десять сольдо - буде сто сольдо. Плати один золотий».
Щоб відвернути від брехні, яку намагаються нав’язати людям, відвернути їх від роботи, а потім казати що в країні криза, та закликати до протестів, замість того щоб взятися до роботи, є така прекрасна притча: «Не вір своїм очам, не вірь своїм вухам – бо вони обманюють, а вір серцю своєму – воно не збреше».

Категорія: Кличко УДАР
Теги:
Опубліковано: 2013.11.24 07:41
Відредаговано: 2014.03.03 14:25


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)