ГоловнаБлогиУкраинский диссидент ► Кличка послали… назад, на Майдан. Дружина дізналася про його амурні походеньки
знайти

Кличка послали… назад, на Майдан. Дружина дізналася про його амурні походеньки


За дивним збігом обставин, народний депутат, лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко не встиг на акцію в підтримку євроінтеграції, що відбулася вчора в Києві з причини необхідності раптового відльоту до Німеччини, повідомляє “Аргумент”. Необхідність така виникла після ознайомлення його дружиною Наталією з опубікованнимі в Інтернет пікантними фотографіями численних подружок Віталія, які останній сентиментально зберігав у своїй поштовій скриньці.
В УДАРі говорять лише про те, що невідомі зловмисники зламали його акаунти в популярних електронних мережах, тактовно замовчуючи, що вся особиста переписка їхнього лідера також стала надбанням громадськості, правда, разом із деякими іншими поштовими скриньками, які належать депутатам іншої фракції. Очевидність необхідності порозумітися з дружиною, ну і, як слід, попросити вибачення ймовірно випливає з нижченаведених фотографій з безпосередньою участю чемпіона світу, але вже не з боксу, а з колекціонірованію дамських… посмішок.
Це неофіційно подтверджують і в партії «УДАР».

За словами послідовників Віталія, у суботу та неділю, 23-24 листопада, Кличко провів у Німеччині зі своєю дружиною Наталією через скандал, що розгорівся в родині навколо коханок Віталія. В УДАРі на правах анонімності також повідомили, що офіційна версія запізнення Кличка на мітинги (“консультації з європейськими політиками”) виглядає неправдоподібною і не витримує критики, а Ірина Геращенко - по-просту перестаралася, стверджуючи, що українська влада підлаштувала спеціально інцидент з літаком Віталія, щоб той не приземлився в Києві, тим самим загострюючи пристрасті для того, аби виграти для нього трохи часу.
Віталій особливо не бажав озвучувати справжню причину відсутності в Києві, проте, окремі його соратники таки встигли повідомити про це своїм колегам з опозиції. «Він не захотів виносити сміття з хати, хоча, з іншого боку, які консультації з європейськими політиками можуть бути у вихідний день, в неділю », - підкреслили в УДАРі.
Як не прикро, але напередодні саме Кличко проявив найбільшу публічну активність, закликаючи українців узяти участь у ході на підтримку євроінтеграції. Ось і виходить, що хтось мерзнув на “Євромайдані”, а хтось і президентом бути хоче, мотаючись в істериці по всій Європі…

 

Категорія: Кличко УДАР
Теги:
Опубліковано: 2013.11.25 17:16
Відредаговано: 2014.03.03 14:25


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)