ГоловнаБлогиPOLITICUA ► Керівник «мирного» Євромайдану Аваков накинувся з кулаками на народного депутата V-го скликання Калашника
знайти

Керівник «мирного» Євромайдану Аваков накинувся з кулаками на народного депутата V-го скликання Калашника


Як і очікувалося, на Євромайдані розпочався масовий психоз його організаторів – «чесних та принципових» опозиційних політиків, зумовлений вочевидь фактором розчарування простих українців як Євромайданом так і його пасивними лідерами. Як виявилося, навіть проплачені «свідомі активісти» почали масово тікати з наметів і не мають ніякого бажання мокнути та мерзнути невідомо за що.
У зв’язку з повною втратою контролю над натовпом, у деяких лідерів політичного Євромайдану почали проявлятися признаки сказу. Так на днях, для того щоб хоч якось знову спровокувати людей та розворушити маргінально налаштований натовп, народний депутат, «батьківщинівець» Арсен Аваков, без будь-яких на те підстав напав та наніс серію ударів народному депутату 5-го скликання Калашнику.

Причини цього несвідомого вчинку «мирного» депутата- опозиціонера досі не з’ясовані. Офіційної позиції партії щодо злочинних дій їх депутата також немає.
Взагалі, аналізуючи останні події, які відбуваються навколо представників опозиції, складається єдине і правильне враження того, що саме опозиція, а не влада, зацікавлена в кривавому сценарії розв’язання подій на Євромайдані і саме представники опозиції націлені на конкретні провокації для збурення «праведного гніву» натовпу, роздратованого патовою ситуацією, промерзлого, зголоднілого і агресивного до неможливості.

«Политическая Украина»

Категорія: Євромайдан
Теги: Аваков, Калашник, побиття, євромайдан
Опубліковано: 2014.01.11 15:03

Коментарі:


2017-05-09 15:35:32 Анонімний коментар
No more s***. All posts of this quatliy from now on
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)