ГоловнаБлогиПОЛИТИКА УКРАИНЫ ► Гестапівець Андрійко віддав наказ на жорстоке побиття мирних мітингувальників
знайти

Гестапівець Андрійко віддав наказ на жорстоке побиття мирних мітингувальників


Чергові позивні SOS на Майдані!!! Брат б’є брата, а точніше – «національно свідомі» звірі б’ють мирних громадян. Схоже «свободівська» охорона вирішила довести своїм «господарям», що вони недарма опозиційний хліб їдять.
Сьогодні, «свободівці» на чолі з комендантом всея барикад Русланом Андрійком в черговий раз «героїчно» відзначилися, віддано захищаючи майданівську «територію беззаконня».

«Свободівські» охоронці жорстоко побили та розігнали мирну демонстрацію, які спробували наблизитися до одного з форпостів зі сторони ЦУМУ, намагаючись здійснити «генеральне прибирання» Майдану, який перетворився на своєрідне сміттєзвалище в центрі столиці. Сморід від євромайданівського стійбища розповсюджується на усі прилеглі квартали.
Нагадаємо, що депутат Дніпропетровскої облради Вікторія Шилова зібрала майже дві тисячі підписів киян з вимогами негайно розблокувати центральну частину міста від сміття та барикад, а також звільнити приміщення КМДА та відновити звичайну життєдіяльність державних установ.

Якщо «Свобода» й надалі буде так вартувати периметр Майдану, то позивні про допомогу з’являться ще не раз. Схоже, що «свободівці» абсолютно не налаштовані на мирне залагоджування конфліктів, а зорієнтовані своїми господарями діяти лише силою. Куди котиться Майдан, адже так недалеко і до братовбивчої війни.

Невже це європейські цінності, коли озброєні кийками молодики калічать у центрі столиці людей лише за те, що вони вийшли висловити невдоволення смородом і брудом Євромайдану? Це така, у розумінні євромайданівців, толерантність і повага до думки інших? Складається враження, що з кожним наступним днем Євромайдан чим далі таки асоціюється з Європою, але часів другої світової війни, коли Гітлер встановлював свій фашистський порядок.

Дело Революции

Категорія: Євромайдан
Теги: Свобода, побиття, євромайдан, фашизм, нацисти, Свобода, побиття, євромайдан, фашизм, нацисти
Опубліковано: 2014.01.13 22:24

Коментарі:


2014-01-14 23:47:48 Анонімний коментар
Андрийко ФАШИСТ,
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)