ГоловнаБлогиДЖИНСА ► Кличко намагається зібрати людей. На Майдан не їдуть навіть за гроші
знайти

Кличко намагається зібрати людей. На Майдан не їдуть навіть за гроші


«Революційний» запал активістів київського Євромайданну останнім часом помітно згасає. Вочевидь, дались взнаки важкі погодні умови та сумнівні наслідки протистояння на Грушевського. Задля того, щоб переконатись у малолюдності «масового» протесту, достатньо просто увімкнути телевізор. Стандартний відеоряд «динаміки» революції останнім часом заважко дається навіть для винахідливих операторів «самого чесного» каналу». Малопереконливими виглядають всі плани протесту: панорамний «проти сонця», на якому взагалі важко щось розгледіти, середній – із двох наметів, навколо яких снують три активісти і крупний – з двома парами рук над діжковим вогнищем.
Вочевидь, спостерігання статичної «картинки» протесту для керманичів опозиції є уже нестерпним. Вдихнути у майдан життя вирішив лідер «Удару» Віталій Кличко.

Щоправда, в обласних осередках партії черговий креатив Кличка особливого ентузіазму не викликав. На Вінниччині, наприклад, попри обіцянки голови обласного осередку «Удару» Ігоря Ткачука, більш відомого серед місцевих за прізвиськом авторитета «Ткача», «компенсувати дорожні витрати активістам», самі вінничани пакувати валізи та рушати до Києва не поспішають.
Не надихнули потенційних мітингувальників навіть туманні натяки «Ударного» керівництва на перспективу взяти участь у черговому майданному шоу за участю «Беркуту». Робоча назва проекту: «єднання правоохоронців з народом». За задумом, спецпризначенці, віддавшись пориву, мають кинутись в обійми народу. Начебто, партійне керівництво вже і перемовини з командиром «Беркуту» провело та про суму «гонорару» домовилось.
Щоправда, попередні «ударні» ініціативи досить сумнівні. Особливо – при згадуванні про «Беркут». Одна така постанова півтора місяця тому вже здобула премію суспільного «визнання». Пригадуєте переговори Палатного та Кличка з представником «Беркуту», які зафільмували журналісти Frankfurter Allgemeine Zeitung? Мовляв, «поштовхаємось, хлопці, так треба!» Та й подальші події у центрі столиці особливо не надихають. Навіть провінційних «акторів»! Навіть – за гонорар!

За матеріалами «Политическая Украина»

Категорія: Євромайдан
Теги: УДАР, Кличко, євромайдан
Опубліковано: 2014.02.01 21:19

Коментарі:


2017-05-09 12:25:32 Анонімний коментар
That's a creative answer to a diuilcfft question
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)