ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Про іпотечне кредитування
знайти

Про іпотечне кредитування


Нерухомість Луцьк

Довго стримувалась, щоб нікого не образити по темі іпотечного кредитування, але терпець увірвався. Прочитавши сьогодні ще раз коментарі на свої статті  по нерухомості, а особливо про роздуми анонімних коментаторів про кредити, я закипіла.

Які бідненькі! Попбрали люди кредити на квартири, а віддавати нічим - БО КРИЗА! Ой-ой-ой! Банки забирають квартири за несплати кредиту!

А чим же ви думали, дорогі мої, беручи такі суми в банках, знаючи, підкреслюю, знаючи які з вас деруть відсотки. На що ж ви сподівались? Чому більшість людей, що влізли в цю халепу керувались купуючи квартиру не здоровим глуздом, а таким: хочу собі квартиру, бо в кума вже є; візьму в городі квартиру, а мати з батьком в селі на мене якось вироблять; влізу в іпотеку, бо думаю, що 30 років буду працювати на цій роботі і заробляти все більше і більше ( ви що в Німеччині живете чи в Швеції - навіть там такої гарантії ніхто не дасть); ураааааа! кредити дають - що я гірший за інших і т. д.

Чому люди  років 40-50 не купуються на такі заманливі пропозиції, чому є люди, що просто панічно уникають зв'язку з кредитом і банком? Бо вони обізнані, вони десять раз подумають і проаналізують виходячи з досвіду, що кредит, а особливо кредит в великому грошовому розмірі - це боргова ямище, це залежність, це втрата понтів на все життя, це "в'язниця", а основне вирахують свою платоспроможність зі всіма форс-мажорами.

Кредит оправдовує себе тільки коли є справжня підстава для того, щоб його взяти, коли є недоторканий фінансовий запас, який врятує  в разі кризи, шмизи і всякої подібної зарази. А більшість наших горекредитопідлеглих побрали грошики не обдумливо. Так що не треба все списувати на державу, владу, банківську систему. Вас ніхто не примушував. А як назвався грибом - полізай у кошик.

І ще до анонімних коментаторів. Ви зауважуєте, що як почнуть давати кредити, то почнеться справжній рух на ринку нерухомості. Це ви говорите після такого вседержавного попадалова з іпотекою! Де ж здоровий глузд у ваших словах? Це люди повинні чекати нової хвилі іпотечного кредитування, а воно вже відомо вилазить чим. До чого ж ви закликаєте?

P.S. Доргі мої читачі! Я  Вас благаю. Не женіться за легкою здобиччю. Думайте, аналізуйте, цікавтесь, питайте, але не влазьте в ярмо НЕ ОБДУМАНО!  Бажаю усім спокійного фінансового існування.

Категорія: Соціальна проблема
Теги: гроші, кредити, іпотека, іпотечне кредитування, банки, борги, криза
Опубліковано: 2009.10.26 15:45
Відредаговано: 2009.11.16 15:34


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)