ГоловнаБлогинародна правда ► ОБЕРЕЖНО! «СВОБОДА» ШУКАЄ СЕКСОТІВ
знайти

ОБЕРЕЖНО! «СВОБОДА» ШУКАЄ СЕКСОТІВ


В «Свободі» шукають зрадників. В партії почалася активна «чистка рядів». Вищому керівництву партії не дає спокою «нав’язлива ідея», що у них завівся сексот. Зважаючи на той факт, що останнім часом почастішали випадки витоку «таємної» інформації, до якої має доступ вузьке коло партійних осіб.

Та сама «нав’язлива ідея» вищого керівництва партії, яке непокоїть підозріла поінформованість правоохоронців щодо їх «таємних» намірів під час планування та проведення радикальних акцій протесту, змусила вдатися до репресивних заходів. Тягнибок вважає, що провести захоплення будівель ОДА в ряді центральних та східних областей України йому не вдалося саме через витік інформації про його протизаконні наміри.

На виконання високої директиви – вжити заходів для виявлення можливих зрадників, які інформують правоохоронні органи, в «Свободі» розпочався справжній терор 37-го. В першу чергу, до рядів «неблагонадійних» потрапили ті, хто сам, його родичі чи знайомі мають відношення до силових структур. З такими проводять бесіди профілактичного характеру «з пристрастям», а у разі виникнення найменшої підозри відразу виключають з партії. Керівники партійних осередків проходять співбесіди особисто з Тягнибоком.

Схоже, Тягнибок влаштував у партії 37-й рік через власну неспроможність задовольнити безпідставні політичні амбіції!

Категорія: Без категорії
Теги:
Опубліковано: 2014.02.12 11:45
Відредаговано: 2014.03.03 14:07


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)