ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► Волинські ДАІ-шники впіймали білоруського «модника»
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

Волинські ДАІ-шники впіймали білоруського «модника»


 

Водія вантажівки Володимира з Черкащини ніч наздогнала в Луцьку. Попереду вихідний та доведеться їхати , дорога не близька і важка, адже на календарі – останній тиждень жовтня. Стомлений чоловік вирішив зупинитись на нічліг та відіспатись на автозаправці в с.Струмівка Луцького району. Та відпочити водію не вдалося. Близько четвертої години ночі він почув, що в причепі автомобіля хтось є. Звісно, йому стало зрозуміло, що авто намагаються пограбувати, адже машина була повністю завантажена парфумерією іноземного виробництва.

Володимир вирішив діяти, але хто-зна, скільки людей знаходилось в напівпричепі, і тут водій  помітив наряд ДАІ, який ніс службу на дорозі неподалік автозаправки. Працівники ДАІ миттєво зреагували на повідомлення чоловіка про присутність сторонніх осіб  у вантажівці, та під’їхавши з водієм  до вказаного транспортного засобу вже  побачили, як  з напівпичепа вискочив невідомий та почав утікати.

Злодія працівники ДПС впіймали, хоч який не був спритний та проворний, адже, як виявилося пізніше, приїхав до Луцька «по парфумерію»  аж із сусідньої Білорусі.

Тридцяти трирічного білоруса з  м. Вітебська було затримано працівниками ДАІ та передано слідчо-оперативній групі Луцького райвідділу. Можливо білоруський «модник» був і не сам, адже в руках багато парфумів не винесеш, але тепер вони йому вже довго не знадобляться.

Інспектор УДАІ УМВС

України у Волинській області                                                                                                              Валентина Вітер

 

Категорія: ДАІ
Теги: волинське даі, дтп
Опубліковано: 2009.10.27 11:42

Коментарі:


2015-12-22 01:10:54 Анонімний коментар
Haha, shouldn't you be charging for that kind of knowgedle?!
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)