ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► Звернення ВДАІ до учасників дорожнього руху
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

Звернення ВДАІ до учасників дорожнього руху


 

Звернення керівництва управління Державтоінспекції УМВС України у Волинській області до учасників дорожнього руху

За прогнозами гідрометеорологічного центру з 29 жовтня очікується погіршення погодних умов у центральній та східній частині країни, в подальшому в північних та західних областях (зниження температури до -4оС, опади у вигляді дощу та мокрого снігу, утворення ожеледиці тощо).

З метою запобігання ускладнень у дорожньому русі та попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод, керівництво ДАІ звертається до водіїв з проханням перевірити готовність своїх транспортних засобів до експлуатації у зимовий період.

Особливу увагу звернути на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників та подбати про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору.

Водії! Будьте уважним на дорозі. При виборі швидкості руху враховуйте погодні умови, чітко дотримуйтеся правил дорожнього руху та вимог дорожніх знаків!

Також звертаємося до пішоходів! Пам'ятайте, що за таких складних погодних умов видимість обмежена. Переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби!

 

Категорія: ДАІ
Теги: дтп, волинське даі, звернення
Опубліковано: 2009.10.29 11:17

Коментарі:


2015-12-22 03:46:17 Анонімний коментар
What's it take to become a sublime exodenpur of prose like yourself?
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)