ГоловнаБлогиРуслан Демчак виступає з ініціативою проведення інвестиційного саміту ► Руслан Демчак виступає з ініціативою проведення інвестиційного саміту
знайти

Руслан Демчак виступає з ініціативою проведення інвестиційного саміту


На 11 грудня 2014 року за ініціативи Руслана Демчака  заплановане проведення Інвестиційного саміту для залучення нових інвестицій в Україну та підтримку перспективних  нових проектів.

Руслан Демчак: «Інвестиційний саміт є платформою для прямого діалогу України та Європи. Я запрошую до участі в саміті всіх, хто бажає залучити нові інвестиції в Україну та отримати підтримку для своїх стартапів. Це стосується в першу чергу представників малого та середнього бізнесу».

Мета заходу - залучення західних інвестицій під конкретні бізнес-проекти України. Це унікальна можливість для власників малого та середнього бізнесу налагодити прямий контакт з представниками міжнародних інвестиційних фондів, британських та європейських банків, фінансових компанії, які вже інвестують в бізнес України.

Переваги  даного інвестиційного саміту полягають в наступному:
- можливість  для українського бізнесу представити свої проекти зацікавленим західним інвесторам на їх території;

-  саміт орієнтований на залучення інвестицій в малий і середній сегмент бізнесу;

- можливість особисто зустрітися з міжнародними інвесторами і налагодити прямий контакт.

Для того, щоб стати  учасником інвестиційного саміту та заявити про свій проект необхідно відправити запит на е-mail адресу okudriavtseva@uk.ubg.ua з позначкою в темі листа «Учасник інвестиційного саміту».

Категорія: Без категорії
Теги: Демчак, Руслан Демчак
Опубліковано: 2014.10.26 12:35


Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)