ГоловнаБлогиАртем Тимченко: чернушный пиарщих с гавняной репутацией ► Арцизька ЦРЛ отримає нове медичне обладнання
знайти

Арцизька ЦРЛ отримає нове медичне обладнання


Арцизька центральна районна лікарня отримає нове медичне обладнання. Медичну установу побудовано та введено в експлуатацію у 1945 році. Арцизька ЦРЛ – багатопрофільна лікувальна установа на 240 ліжок з консультативно-діагностичним центром на 375 відвідувань за зміну та анестезіологічним відділенням з 6 ліжками інтенсивного лікування. На базі лікарні функціонують наступні відділення: хірургічне, терапевтичне, акушерське, гінекологічне, травматологічне, отоларингологічне, педіатричне, неврологічне та інфекційне, а також клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічне та фізіотерапевтичне відділення.

З обласного бюджету  було виділено понад 4 мільйона гривень на придбання нового сучасного та необхідного медичного обладнання. На ці кошти  заплановано закупити апарат ШВЛ  Servo-і, дефібрілятор-монітор D-500, апарат ШВЛ Servo-air, стіл операційний, система інтенсивної терапії для новонароджених, інкубатор, гастродуоденоскоп з освітлювачем та щіпцями.

«Кошти які передбачені обласною комплексною програмою «Здоров’я» реалізуються в багатьох медичних закладах Одещини. Розпочато закупівлю обладнання, капітальні ремонти районних, міських лікарень та ФАПів»,- зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

У перспективі на базі Арцизької центральної районної лікарні буде створено госпітальний округ та регіональний  перинатальний центр ІІ рівня.

Категорія: Без категорії
Теги:
Опубліковано: 2017.02.08 16:46


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)