ГоловнаБлогиhttp://westua.net/ ► Ремонт котельні в Ананьївській загальноосвітньої школі-інтернат
знайти

Ремонт котельні в Ананьївській загальноосвітньої школі-інтернат


У спальному корпусі Ананьївської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів завершився ремонт котельні. П’яти поверхова будівля потужністю у 350 місць побудовано та введено в експлуатацію у 1977 році.  За багато років функціонування система опалення школи-інтернату, теплотраса, обладнання котельні практично вичерпали свій ресурс.

У сесійній залі обласної ради головою обласної ради Анатолієм Урбанським спільно з колегами депутатами було підтримано виділення з обласного бюджету 700 тисяч гривень на капітальний ремонт котельні та заміну обладнання у спальному корпусі навчального закладу відповідно до обласної програми « Освіта Одещини» за рахунок освітньої субвенції.

В установі вже замінено старе котельне обладнання на нове сучасне, відновлено гаряче водопостачання, встановлено бойлери непрямого нагріву та повністю замінено теплотрасу.  Також замінено понад 1000 квм покрівельного покриття.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Депутат обласної ради Анатолій Артеменко під час особистого візиту   впевнився у тому, що  для вихованців школи-інтернат створенні комфортні умови перебування у закладі.

Категорія: Без категорії
Теги:
Опубліковано: 2017.02.22 14:26


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)