ГоловнаБлогиhttp://westua.net/ ► В Одеській обласній філармонії відбулося урочисте нагородження дипломантів та переможців щорічної премії «Творча молодь Одещини 2017»
знайти

В Одеській обласній філармонії відбулося урочисте нагородження дипломантів та переможців щорічної премії «Творча молодь Одещини 2017»


У цьому році вона представлена у 26-ти різнопланових номінаціях та налічує понад 2800 амбіційних, талановитих, творчих учасників віком від 14 до 35 років з усієї Одеської області. Організатором заходу виступила молодіжна організація «ЛАЙТ» за підтримки голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського.

Нагадаємо, що дана премія проводиться з 2016 року, її метою є популяризація культурного та творчого життя серед молоді Одеського регіону, заохочення творчих людей, надання талановитій молоді нового поштовху у роботі над собою.

Урочистий захід відкривав Народний артист УкраїниМикола Свидюк. Також серед почесних гостей заходу та членів журі були: генеральний продюсер міжнародного фестивалю «Odessa Jazz Fest»Наталія Ертнова; викладач вокалу, сценарист і актриса мюзиклів, організатор і режисер вокальних фестивалівЮлія Перуцька; директор, художній керівник, головний балетмейстер, заслужений працівник культури України, голова Одеської обласної організації Національної хореографічної Спілки УкраїниЮхимКоган; керівник стріт арт проектів в «Studio Peach», директор благодійної організації «Одеське диво» ОлексійШкурат; керівник ЕКО фестивалю сімейного типу «Zелёний Остроv», засновник в Міжнародної виставки-ярмароку Hand Made «Золоті ручки», президент благодійного фонду «Номер Один»ВеронікаПолторак; ведуча ранкового шоу на Народному Радіо Олена Любіковська; голова «Молодіжної організації ЛАЙТ»Іван Мєєров.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Фіналістів нагороджували пам’ятними дипломами, а переможців – статуетками у вигляді маленького «Оскара».Свої вітання передав і голова обласної ради Анатолій Урбанський:

«Кількість конкурсантів вкотре підтвердила, що Одещина багата на талановитих молодих людей. Упевнений, що нагороди стануть стимулом для подальшої роботи і ми ще не раз почуємо ваші імена. Бажаю учасникам не зупинятися на досягнутому, а молодіжній організації – розвитку, творчих проектів та якомога більше однодумців!».

Переможцями премії «Творча молодь Одещини 2017» стали:

Вокаліст року - Назар Мокляк
   
Вокалістка року - Вікторія Шостак   

Музичний колектив року - "Zarabanda"
   
DJ року - DJ Ray
   
Режисер року - Пудич Сергій
   
КВНщик року- Ільященко Поліна

Команда КВН року - "Бордо"

Ведучий року - Аванесян Ліана

Художник року- Лемешева Катерина
   
Танцювальний колектив року - Народний художній колектив ансамблю танцю "Радість"
   
Танцюрист року- Лукашова Олександра
   
Хореограф року - Камінська Антоніна
   
Флешмоб року - Перший Масовий диктант з української мови

Волонтер року- Тимчик Інна
   
Дизайнер року- Петропавловська Алла

Організація року- Громадський Рух "Віра, Надія, Любов"
   
Прорив року серед молодіжних організацій - Enactus ONEU
   
Творчий проект року- Фестиваль Різдва в Одесі

Творча людина року- Алексеєнко Олена
   
Handmade майстер року- Слюсаренко Віолетта
   
Нестандартна творчість року- Смертіна Катерина
   
Поет року- Лемеш Миколай
   
Фотограф року - Болгаріна Анастасія
   
Спортсмен року - Макогон Ігор

Спортивна команда року - БК ВІРА
   
Гран-Прі - Студія 117 ,

Томашевська Анастасія

Категорія: Без категорії
Теги:
Опубліковано: 2017.02.24 11:44


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)