ГоловнаБлогиНа світі є одна країна... ► Про "грипові" балачки
знайти

Про "грипові" балачки


Дуже швидко поширюються балачки про епідемію. Увімкніть телевізор, радіо, комп'ютер... Скрізь одне і те ж. Свинячий грип... Епідемія... Смертність... Проблема частково стала і загальнополітичною. Хтось добре піариться на здоров'ї людей, а хтось заробляє чималі гроші.

Епідемія дійсно шириться дуже швидко і охоплює великі масштаби. Ми звикли, що захворювання на грип в більшості припадає на кінець зими. А тут воно застало нас зненацька. Що робити? Кого слухати? Як лікуватись?.. Людей охопила паніка. А ми тільки й вміємо, що панікувати. А влада все обіцяє і робить передвиборчу кампанію для себе. А ще каже, що треба діяти. Але "робити" щось вона почне після виборів.

Влада заклопотана марлевими пов'язками, яких не вистачає. Тільки й мови про них. Ніби глобальна світова проблема. Виносимо все на європейський сміх. А якби Україну спіткала б сильніша загроза? І знову ми не готові. А влада продовжує працювати. Та так працює, що не встигла оголосити про епідемію, як з прилавків аптечних кіосків зникли всі протигрипові перепарати. Кажуть, що окремі відомі ліки не допомагають, але люди скуповують все. Розпустили дітей на карантин. Але хіба вони сидітимуть вдома?..

Один песимізм навкруги. Ото наслухаєшся такого і голова не витримує. Спробуйте хоч 2 дні не вмикати телевізор і не слухати новин. Я от на вихідих взагалі з міста поїхала. І так добре стало: нічого не чую, не бачу. Звичайно, так не можна, але це потрібно, бо надивившись усього цього можна або з глузду з'їхати, або сісти, скласти руки і чекати смерті.

Доволі добре наші українці вміють творити усну народну творчість. Та не тільки творити, вони і на фото закарбовують обличчя у масках. Мабуть, внукам показувати будуть, що і таке колись було. Щодо пліткування, то начиталась, наслухалась вдосталь:

Версія 1

В Тернополі довго не прибирали сміття, завелися пацюки і спричинили епідемію.

Версія 2 

На ринок до Чернівців завезли речі з Америки. Причиною епідемії є також відкриття СТОКів.

Версія 3 

В Україну ввезли зіпсоване м'ясо, хтось його скуштував і отримав хворобу легень.

Версія 4 

Грип до нас прийшов змішаний - свинячий з курячим. Оскільки він мігрує континентами, то став мутантом.

Версія 5

В Україні надлишок ліків, тому треба розпродати. Спостережливі українці закликають перестати дивитись рекламу лікувальних засобів по телевізору, а прописати в гуглі побічні дії на препарат. Як виявиться, від славнозвісного ТАМІФЛЮ  можуть бути галюцинації, а також випадки суїциду. Уривок зі статті: "В Україні від грипу вже померли 67 людей. У Львові – 29, у Тернополі – 14, в Івано-Франківську – 12, у Чернівцях – 5". Порахувавши, виходить 60 осіб. Де ще 7?

Отож, з мене вистачить балачок. А Вас закликаю, їсти цибулю, часник, лимони, не відмовити собі у чарочці з перчиком. Бо з таким забезпеченням скоро і цих продуктів та напоїв не буде на полицях магазинів. Старайтеся лікуватись народними способами: малиною, шипшиною, калиною і т.п. Якщо ж не вірите в самолікування та при надто поганому самопочутті, звісно, зверніться до лікаря.

Так живе політика, епідемія, плітки. Останні розвиваються найкраще. Будьте обережними. Слухайте менше пустих розмов і не хворійте. Ми сильніші і все переживемо. Будьте здорові!

Категорія: Епідемія грипу в Україні
Теги: епідемія грипу, грип, політика, здоров'я, епідемія
Опубліковано: 2009.11.03 01:09
Відредаговано: 2009.11.03 02:00

Коментарі:


2009-11-03 01:26:12 Ірина Кульган
Це друга версія статті. Перша була втрачена при пошуку картинки до статті. Не навчилась зберігати документ відразу, то повторна робота навчила)))
Відповісти

2009-11-03 01:54:00 Володимир Овчаренко
абидно =)
но повчально ;)
п.с. якщо при входженні стоїть галочка "запам'ятати мене", то стаття не втрачається.
Відповісти

2009-11-03 02:06:57 Володимир Овчаренко
Доречі дія всіх розрекламованих противірусних лікарських засобів (маю наувазі імуностимулятори і т.п.) проти свинячого грипу сумнівна. Єдине що допомагає - це вакцинація (в Україні від цього виду грипу вакцину не завезли, хоча на епідемію чекали) або той такі Таміфлю (реально протидіє вірусу A/H1N1).
Відповісти

2009-11-03 10:43:32 Дмитро Тимощук
дуже, дуже співчуваю з приводу втраченої версії статті )
Відповісти

2009-11-03 14:10:25 Ірина Кульган
Діма, це підсмішка?
Відповісти

2009-11-03 19:01:56 Анонімний коментар
ДОКОЛЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!!!11111111111111111111адин-адин-адин
Відповісти

2009-11-06 18:49:30 Анонімний коментар
Стаття 259 КК України. Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Від 2 до 7 років.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)