ГоловнаБлогиВолинське ДАІ інформує - блог компанії "Управління ДАІ УМВС України у Волинській області" ► ДАІ проводить операцію «Перевізник – зима -2009».
знайти

"Управління ДАІ УМВС України у Волинській області"

ДАІ проводить операцію «Перевізник – зима -2009».


З метою попередження аварійності на пасажирському та вантажному автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв і  підвищення технічної готовності автобусів та вантажних автомобілів під час експлуатації в зимовий період з 9 по 27 листопада 2009 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському та вантажному  автотранспорті „ПЕРЕВІЗНИК - ЗИМА – 2008”.

Такі заходи здійснюються працівниками Державтоінспекції щорічно. Зважаючи на актуальність проблеми профілактики аварійності з вини пасажирських перевізників та вантажного транспорту, цього року до операції буде залучено максимальну кількість працівників державної автомобільно - технічної інспекції, дорожньо - патрульної служби, які працюють спільно із співробітниками обласного територіального управління Головавтотрансінспекції.

Основні завдання, що ставляться організаторами заходів - це профілактика порушень правил дорожнього руху на пасажирському транспорті та дієвий контроль за дотриманням умов режиму праці і відпочинку водіїв. З цією метою будуть здійснююватися спільні перевірки автомобільних перевізників на предмет належного проведення перед рейсового огляду водіїв та дотримання положення про робочий час і час відпочинку. Особлива увага звертається на перевірки технічного стану автобусів та їх готовність до експлуатації у зимовий період, справність запасних та аварійних виходів, укомплектованість засобами пожежної безпеки, виявлення фактів встановлення додаткових місць для сидіння та балонів для роботи на газовому паливі, які не відповідають вимогам безпеки та  не призначені для заправки таким пальним.

За результатами проведених перевірок автогосподарств, де буде викрито грубі порушення законів України „Про автомобільний транспорт” та „Про дорожній рух”, працівниками ДАІ перед Головавтотрансінспекцією Міністерства транспорту і зв'язку України направлятимуться приписи на позбавлення ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів.

УДАІ УМВС

Категорія: ДАІ
Теги: звернення, дтп, волинське даі, даі у луцьку
Опубліковано: 2009.11.10 16:18

Коментарі:


2015-12-22 04:12:03 Анонімний коментар
This is both street smart and inetlligent.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)