ГоловнаБлогиПро спорт ► ФФУ ризикує усім
знайти

ФФУ ризикує усім


Матч Україна - Греція може пройти при пустих трибунах. Це зумовлено високою ціною на білети. В продажі - 50 тисяч 81 білет, які можна було придбати в інтернеті та в касах стадіону. Фірма, яка взялась за розповсюдження білетів стверджує, що більшість білетів продано. Але ходять чутки, що багато вболівальників, які придбали білети через інтернет, від них відмовляться. Люди бояться пневмонії, легеневої чуми і бережуть своє здоров'я. Думаю, комфортніше сидіти вдома чи в барі за пивком і вболівати за збірну, аніж мерзнути на трибунах. Тим більше, що за прогнозом синоптиків хлопці будуть грати в дощ за температури 3 градуси.

ФФУ, яка встановила непомірно високі ціни на квитки, впевнена, що матч пройде при повних трибунах. Шкода, що не зможуть приїхати грецькі вболівальники, які відмовились через грип (офіційно!). Хотілось, щоб вони разом з нами повболівали за класний футбол. Мені сподобалась реакція глядачів на матчі у Греції. Елліни люблять класний футбол. Сьогодні очікуєм на видовище, адже буде холодно і єдиний спосіб футболістам зігрітися - це бігати. Трибуни повинні гнати наших вперед, але це ж Україна і особисті інтереси завжди стояли вище за національні. ФФУ іде на ризик, бо якщо трибуни будуть не повні - Президент повинен відреагувати.

 

 

Букмекери прогнозують нашу перемогу. Коефіцієнт на перемогу України -1,67, а на перемогу греків - 2,10 Це позитивно. Я теж прогнозую - 2:1 на нашу користь. Матч закінчиться, але не закінчиться скандал з квиточками. Думаю, конфлікт Ахметова і Суркіса буде мати продовження. Треба робити висновки і починати працювати на благо нації, а не на своє власне. Якби я жив в Донецьку, я не зміг би собі дозволити піти на матч - задорого. Це ляпас українським вболівальникам, невже ми це проковтнем?

Отже, хто б де не був, усі до телеекранів і вболіваймо за нашу збірну. Перемога буде за нами! Слава Україні!

 

Категорія: не паніка
Теги: погляд патріота, сканадал, матч Україна Греція, Ахмєтов, Суркіс, Донбас-арена, останні новини
Опубліковано: 2009.11.18 11:43
Відредаговано: 2009.11.18 11:43

Коментарі:


2009-11-19 12:37:29 Дмитро Тимощук
просто нема слів, я в шоці з Суркіса, зі збірної а Михайличенко ЗАДРОТ!!!
Відповісти

2009-12-21 02:45:16 Анонімний коментар
Сидя у себя дома перед компом, могу с точностю сказать что задрот здесь ТЫ, глядя на тебя, вижу твой диагноз - геморой (4ст.,неизлечимо)Встань, иди пройдись, а то кроме компа больше нечего и не видел.
Відповісти

2009-12-21 17:17:19 Дмитро Тимощук
Рівень інтелекту можна судити за рівнем використання ненормативної лексики у мові, афтор - виключи режим ЛОХА і починай вчити українську мову ))
Відповісти

2009-12-29 00:14:11 Анонімний коментар
Не лукавь, задрот. От судьбы не уйти. Ненормативная лекскика - это нецензурные выражения, непечатная брань. Учись студент и возможно когда-то,твои визиты к проктологу будут не такие частыми.
пы.сы. Не лечи меня, хорошо? Я ноги об таких вытираю.
Відповісти

2009-12-29 00:32:47 Анонімний коментар
Не те времена сейчас что бы словами впустую розбрасиватся. Пока суть до дела дойдёт, ты уже помрёшь насильственной смертю за слова подобные *лоху*.
Задрот — зацикленный на чём-либо человек, например оскорбительная форма именования фаната чего либо.
Ви шановний, і є тією самою людиною про котру йдеться дещо вище.
пы. сы. Попахивает троллингом.
Відповісти

2009-11-19 13:28:50 Володимир Овчаренко
Маємо те що маємо))
Є над чим задуматись перед Євро...
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)