ГоловнаБлогиАвтомобіль ► Нова "п'ятірка" фото BMW 5 Series
знайти

Нова "п'ятірка" фото BMW 5 Series


Компанія BMW опублікувала офіційні фотографії-тизери седана 5-Series нового покоління, який буде представлений 23 листопада під час онлайн-презентації. Судячи по знімках, передня частина кузова автомобіля буде виконана за мотивами останніх розробок компанії - моделі 5-Series GT і «флагманського» седана 7-Series нового покоління.

За попередніми даними, нова «п'ятірка» BMW отримає гібридну конструкцію, в якій також як і у нинішнього автомобіля передня частина структури кузова буде виготовлена з алюмінію, а пасажирська і задня - зі звичайної сталі. Для інших деталей буде використовуватися алюміній і карбон, що дозволить досягти ідеальної развесовки по осях і поліпшити керованість.

У гаммі двигунів автомобіля з'явиться новий 4,4-літровий мотор V8 з двома турбонагнітачами, який вже використовується на кросовер X6 і «седан-хетчбек» 5-Series GT. Двигуни, як очікується, будуть працювати в парі з шестиступінчастою механічною і автоматичною коробкою передач, а також з восьміскоростним «автоматом» ZF.

Передбачається, що офіційна прем'єра відбудеться на моторшоу в Лос-Анджелесі, що відкривається на початку грудня. Продаж розпочнеться трохи пізніше - на початку наступного року.

Джерело http://rstcars.com/

   
Категорія: Авто
Теги: BMW 5 Series, фото, нові фотографії, бмв, авто, нові автомобілі
Опубліковано: 2009.11.24 13:28


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)